Technologijos

Nauja „Samsung“ išmanių dėvimųjų prietaisų linija jau Lietuvoje

Vasario pabaigoje pristatytą naują „Samung Galaxy“ serijos dėvimųjų prietaisų liniją jau galima įsigyti ir Lietuvoje. Išmanusis laikrodis „Galaxy Watch Active“ ir belaidės ausinės „Galaxy Buds“ – nauji įrenginiai skirti aktyviai sportuojantiems, nuolatos judantiems bei sveiką gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms.

„Šiandien vartotojams neužtenka išmanaus laikrodžio, kuris seka tik širdies ritmą ar nueitus žingsnius. Jiems reikia daugiau – asmeninio trenerio ir kasdienio pagalbininko visose situacijose. Nesvarbu, ar intensyviai treniruojatės, mėgaujatės aktyviu laisvalaikiu ar tiesiog ilsitės, ant riešo patogiai gulintis prietaisas leis siekti didesnių tikslų, laikytis teisingai subalansuoto gyvenimo būdo ir skatins judėti.“ – sako Simonas Skupas, „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje.

Pagrindinės „Galaxy Watch Active“ savybės:

• Atnaujintas sportinis dizainas. Tai ypač lengvas ir universalus išmanusis laikrodis. Vartotojai pasirinkdami laikrodžio spalvą ir prie jo priderintą keičiamą dirželį, šį prietaisą lengvai galės pritaikyti prie savo asmeninio stiliaus.

• Streso stebėsena. Išmanusis laikrodis turi „Stress Tracker“ programėlę, kuri leidžia valdyti streso lygį. Streso valdymo stebėjimo funkcijai aptikus aukštą streso lygį, vartotojui bus siūloma atlikti kvėpavimo pratimus, kurie padės sutelkti dėmesį ir sumažinti susidariusią įtampą.

• Paprastas fizinės būklės sekimas. Išmanusis laikrodis pagal vartotojo pasirinktą sporto rūšį pats pateiks pasiektus rezultatus. Nesvarbu, ar tai bėgimas, dviračio minimas ar aerobikos treniruotė, laikrodyje yra įdiegtos 39 skirtingos sporto veiklos, kurioms pats vartotojas galės išsikelti tikslus ir kasdien stebėti savo pažangą.

Pagrindinės belaidžių „Galaxy Buds“ ausinių savybės:

• Nepriekaištingas garsas. „AKG“ garso sistema užtikrins aukščiausią garso kokybę, o patobulinta aplinkos garso sistema leis aiškiai girdėti ne tik garsą, sklindantį iš ausinių, bet ir aplinkos garsus. Ausinėse integruoti „Adaptive Dual Microphone“ mikrofonai kiekvienoje ausinėje turi po vieną vidinį ir išorinį mikrofoną.

• Ilgas baterijos veikimas. Jos užteks net iki 6 valandų muzikos klausymo „Bluetooth“ ryšiu, o skambučiams iki 5 valandų. Taip pat, kompaktiškas ausinių dėklas išlaikys ausines pakrautas iki 7 valandų ir per 15 minučių leis „Galaxy Buds“ įkrauti 1,7 val. baterijos veikimui. Be to, ausines galima įkrauti su naujausiu „Galaxy S10“ išmaniuoju, kuris bevieliu būdu dalijasi energija.

• Integruotas virtualusis asistentas. „Galaxy Buds“ ausinės susiejamos su „Galaxy“ įrenginiuose įdiegtu „Bixby“ išmaniuoju asistentu, tad vartotojai turės galimybę skambinti, siųsti tekstinius pranešimus arba patikrinti ausinių baterijos veikimo laiką tiesiog balso komandomis anglų kalba.

Daugiau informacijos apie „Galaxy Watch Active“ ir „Galaxy Buds“: https://www.samsungmobilepress.com/galaxy-wearables arba https://www.news.samsung.com/galaxy.

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą