Sportas

Moterų ralis 2016: Lieknėk už ekipažą!

Kartu su komanda siekti užsibrėžto tikslo yra daug lengviau – šią visiems žinomą taisyklę nuolat kartoja ne tik komandinio sporto atstovai, bet ir psichologai. Komandinę dvasią skatins ir jau antrą kartą Lietuvoje vyksiantis „Moterų ralis“, kuriame jau užsiregistravo rekordinis dailiosios lyties atstovių skaičius – apie 160 ekipažų.

Jau antrąsyk „Moterų ralyje“ dalyvausianti sveikatingumo motyvatorė Vlada Musdvydaitė įsitikinusi – niekas nesuvienija žmonių taip, kaip sportas. „Prasidėjus pavasariui daugelis moterų turi tikslą pradėti sportuoti ir sulieknėti, aš manau, kad tai daryti ir semtis sveiko gyvenimo paslapčių yra smagiau kartu, todėl važiuojančioms „Moterų ralyje“ padėsiu siekti tikslo drauge. Moterims atėjo laikas keisti įpročius – vietoj pasisėdėjimo kavinėje su latte puodeliu, laikas eiti pasivaikščioti su savo ekipažo narėmis!“, –įsitikinusi ji.

V. Musvydaitei antrina ir viena ralio organizatorių Neringa Simson: „Kartu lieknėti tikrai smagiau, juk pavasaris, norisi lengvumo jausmo. Lieknėdamos kartu su savo ekipažo narėmis dar geriau pažinsite viena kitą, dar artimiau susidraugausite“, – šypsosi ji.

Pasak organizatorių, šiųmetinis „Moterų ralis“ bus kupinas staigmenų. „Šiemet „Moterų ralyje“ bus siekiama Lietuvos rekordo. Šis pramoginis renginys yra masiškiausias automobilių renginys moterims, todėl šį rekordą planuojame užfiksuoti. Kiekviena dalyvė taps Lietuvos rekordo dalimi“, – sako N. Simson.

Siekdamos išsiskirti iš tokio gausaus ekipažų būrio, renginio dalyvės jau stebina savo originaliais ekipažų pavadinimais tokiais kaip „Sprunkančios nuotakos“ , „Trys tankistės ir šuo už vairo“ , „Damos ant turbo šluotos“, „Karalienė ir 7 snieguolės“, „Alpstančios fėjos“ ir kt.

Pagrindinis renginio tikslas – sudominti kuo daugiau dailiosios lyties atstovių automobilių sportu ir panašiais renginiais, skatinti aktyvų laisvalaikio praleidimą, propaguoti saugų eismą keliuose ir supažindinti su krašto lankytinais objektais.

Renginio organizatoriai atkreipia dėmesį, kad ekipažų skaičius – ribojamas.
Moterų ralio dalyvės startuos Vilniuje nuo prekybos centro „Ozas“, o ralio apdovanojimai ir dūzgės vyks klube „EXIT“. Sekti „Moterų ralio“ naujienas galima Facebook puslapyje.
„Moterų ralio“ dalyvės, norinčios lieknėti pagal Vlada.LT motyvacinį planą, yra kviečiamos siųsti laiškus adresu info@vlada.lt ir nurodyti savo ekipažo numerį.

Parašykite komentarą