Laisvalaikis

Moteriškas žvaigždžių duetas iškrito prieš pat didžiąsias kovas

Šeštadienį paaiškėjo aštuoni LNK „Žvaigždžių duetų“ pusfinalininkai. Tarp jų nebuvo lemta papulti moteriškam Rūtos Ščiogolevaitės ir Kristinos Savickytės duetui – jos iškrito iš projekto prieš pat didžiąsias kovas.

Šįkart „Žvaigždžių duetų“ vakaras buvo skirtas artėjančiai Vaikų gynimo dienai – dalyviai dainavo vaikams, apie vaikus ir patys virtę vaikais. Tarp komisijos narių kuo ramiausiai įsitaisė jaunasis vertintojas – Balio Dvariono muzikos mokyklos auklėtinis Stasys Turanas. Jis stengėsi neatsilikti nuo vyresnių kolegų ir duetus vertino atsakingai, nebijodamas rašyti ir aštuonetų.

Būtent aštuonetą Stasys Turanas skyrė R. Ščiogolevaitei ir K. Savickytei, kurios scenoje atliko dainą apie tai, koks „Geras daiktas yra televizorius“. Rūta virto „panele mokytoja“ iš tarybinių laikų, o Kristina – tų pačių laikų mokine. „Nesupratau, prie ko čia televizorius ir mokykla…“, – antakius suraukė jaunasis komisijos narys.Žiūrovai, ko gero, taip pat nesuprato ir skyrė mažiausiai balsų – tik 376.

Dviejų savaičių lyderiais tapo Romas Bubnelis ir Aistė Pilvelytė. Šįkart jie atliko dainą „Saugok vaikystę“. Romas scenoje grojo ne tik gitara, bet ir būgnais (tai vėliau įkvėpė komisijos pirmininką Vytautą Juozapaitį užlipti į sceną ir parodyti savo kaip būgnininko sugebėjimus).

Žiūrovai Aistei ir Romui skyrė trečiąją vietą, balsuodami 567 kartus. Daugiausiai gerbėjų palaikymo šįkart sulaukė Livija ir Radži (1038 balsai). Šiek tiek mažiau žiūrovų balsų (787) sulaukė Vaidotas Grigas ir Asta Pilypaitė.

Tačiau susumavus komisijos, žiūrovų ir praėjusios savaitės rezultatus, lyderiais tapo Aistė su Romu.

Galutinis dviejų savaičių rezultatas

Nr Duetas Vieta

01 R.BUBNELIS ir A.PILVELYTĖ 1

09 LEO ir E.ANUSAUSKAITĖ 2

10 R.RUDOKAS ir VILIJA 3

06 L.GRADAUSKIENĖ ir RADŽI 4

05 Dž.STRIAUPIS ir J.LEITAITĖ 5

04 V.GRIGAS ir A.PILYPAITĖ 6

07 E. JOCYTĖ ir DOVYDAS 7

02 V.GENYTĖ ir A.CHOŠNAU 8

08 K. SAVICKYTĖ ir R. ŠČIOGOLEVAITĖ 9

Juokai „Žvaigždžių duetuose“ baigėsi. Artėjančius du šeštadienius stebėsime pusfinalius. Kiekviename jų susikaus po keturias poras. Po dvi pateks į didįjį finalą birželio 21 dieną.

Pirmajame pusfinalyje kitą šeštadienį susikaus: Ramūnas Rudokas ir Vilija Matačiūnaitė, Livija Gradauskienė ir Radži, Vaidotas Grigas ir Asta Pilypaitė bei Leonardas Pobedonoscevas ir Evelina Anusauskaitė.

Antrajame pusfinalyje po dviejų savaičių susikaus: Romas Bubnelis ir Aistė Pilvelytė, Vaida Genytė ir Alanas Chošnau, Džeraldas Striaupis ir Judita Leitaitė bei Evelina Jocytė ir Dovydas Kumpikevičius.

„Žvaigždžių duetai“ – šeštadieniais, 19.05 val., per LNK.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Gediminas Malaškevičius
Savireklamos skyriaus redaktorius
LNK TV

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39