Laisvalaikis

Diena su M. Katleriu: kaip realybėje bendrauja socialinių tinklų žvaigždės?

Ar pasvajojate, kad norėtumėte susipažinti su savo mėgstamiausiu influenceriu? Tokia sėkmė nusišypsojo 23-ejų Lukui Staikūnui, kuriam teko galimybė praėjusį savaitgalį kartu su humoristu Mantu Katleriu sudalyvauti ekstremaliose muilinių lenktynėse. Jaunuolis papasakojo, kaip realybėje iš tiesų atrodo bendravimas su influenceriu, ir kokios socialinių tinklų įžymybių savybės erzina.

Sekmadienį, Kaune, ant Parodos kalno smalsuoliai rinkosi išvysti „Red bull muilinių lenktynes“, kuriose dalyvavo daugiau nei 70 komandų. Tarp jų – „Samsung“ komandai „Galaxy S10 Rocketmen“ atstovavę M. Katleris ir jo gerbėjas Lukas. Abu vaikinai lenktynėse dalyvavo su Vilniaus Gedimino technikos universiteto „Linkmenų fabriko“ kurtu ryškiaspalviu ir raketos formos muilinės bolidu.

Lukas šių lenktynių laukė su nekantrumu – jis ne tik galėjo leistis ekstremalia trasa su bolidu, bet ir turėjo galimybę susipažinti su savo mėgstamiausiu komiku – M. Katleriu.

„Sudalyvavau Manto paskelbtame konkurse, kuriame jis ieškojo kompaniono varžyboms ir visai tai pamiršau. Kai pranešė, kad laimėjau, tiesiog negalėjau patikėti. Manto humoras nenuvilia jau daug metų, esu jo gerbėjas, tad tai, kad su juo susipažinsiu atrodė neįtikėtina. Be to mėgstu vairuoti – tai jau yra dvigubas laimėjimas“, – savo emocijomis laimėjus konkursą dalinosi M. Katlerio gerbėjas Lukas.

Vaikinas prisipažįsta, kad sekti visas įžymybes socialiniuose tinkluose nėra įmanoma, tačiau anot Luko, reikia išsirinkti, koks turinys kiekvienam įdomus. „Kai turiu laisvo laiko visada peržiūriu sau aktualių žmonių turinį ir randu arba kažką pralinksminančio, arba naudingo. Kaip ir šįkart, apie šias muilinių lenktynes iki šiol girdėti neteko, o gavosi taip, kad net jose sudalyvavau“, – pasakoja Lukas.

Vaikinas atskleidė, kad kaip ir daugelis bendraamžių mėgsta sekti įžymybes, kurių turinys yra orientuotas į jaunatvišką auditoriją, daugiausia tai – humoristai, laidų vedėjai ir muzikos didžėjai.

„Influencerių reklama manęs neerzina, nes tai jų uždarbis, o aš turiu galimybę sužinoti kažką įdomaus arba laimėti prizų. Tik asmeniškai nemėgstu žmonių, kurie kasdien į socialinius tinklus kelia daugiau nei 10 „storių“ ir merginų, kurios reklamuoja makiažo priemones“, – juokdamasis pasakoja vaikinas.

Dar nuo „Humoro klubo“ laikų M. Katlerį pamėgęs jaunuolis, niekada negalvojo, kad būtent jam nusišypsos galimybė susipažinti su mėgstamiausiu komiku. Paklaustas, ar prieš pažintį neteko jaudintis, jaunuolis tai neigė.

„Jei socialiniuose tinkluose pateiki save kaip draugišką, linksmą ir šiltą žmogų, manau, toks pat turi būti ir realybėje, kitu atveju, esi dviveidis. Man buvo labai įdomu sužinoti, ar Mantas iš tiesų toks paprastas, kokį save parodo per renginius ir socialinius tinklus. Tad galiu pasakyti, kad visiškai taip. Taip pat lengvai bendraujantis, ir toks pat šmaikštus“, – apie pažintį pasakoja Lukas.

Vaikinai dviese su „Galaxy S10 Rocketmen“ bolidu turėjo įveikti sudėtingą lenktynių trasą – leistis vingiuotu keliu nuo kalno, peršokti trampliną, įveikti vandens kliūtį ir laiptus. Tad abu vienbalsiai nusprendė, kad nėra, ką galvoti ir geriausia vairą patikėti vairavimo patirtį turinčiam Lukui.

„Vos tik spėjome susitikti su Mantu, jis iškart pasakė, kad vairuosiu aš. Taip nusprendė, nes mano socialiniuose tinkluose pamatė, kad turiu daug nuotraukų prie lėktuvų, nes aš oro uoste pasitikinėju orlaivius ir išlaipinu keleivius“, – juokdamasis Lukas prisimena pirmuosius šmaikščius M. Katlerio sąmojus.

Lukas pasakoja, kad Mantas buvo geras šturmanas, daug nevadovavo, pasakydavo, kur prilėtinti ir daug juokavo. „Prieš lenktynes abu juokaudami nutarėme, kad gyvybė svarbiau nei pergalė, tad laikėmės protingo greičio. Į devintuką nepatekome, bet pasirodėme tikrai gerai. Juokinga, bet abu nebeprisimename, kelintą tiksliai vietą užėmėme, bet čia tikriausiai ir yra įrodymas, kad svarbiausia buvo gerai praleisti laiką, o ne laimėti. O tą mes tikrai padarėme“, – įspūdžiais dalinosi Lukas.

Parašykite komentarą