Verslas

Mokslininkai ir verslininkai kviečiami tapti konferencijų ambasadoriais

VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras pradėjo vykdyti Vilniaus konferencijų ambasadorių programą, kurios tikslas – suburti įvairių sričių specialistus, kurie pasitelkę savo profesinius ir asmeninius ryšius padėtų pritraukti į Vilnių daugiau tarptautinių mokslo ir verslo asociacijų renginių.

Vilniaus konferencijų ambasadoriais kviečiami tapti aktyvūs, tarptautinėms asociacijoms priklausantys savo srities profesionalai, mylintys Vilnių, galintys ir norintys įtikinti užsienio kolegas organizuoti renginius sostinėje. Žinios, nauji kontaktai, galimybė parodyti mokslo pasiekimus, garsinti organizacijos vardą ir Vilniaus miestą – tai tik dalis programos teikiamų privalumų, kuriuos netruks pajusti patys ambasadoriai, akademinė visuomenė ir visas miestas.

„Pritraukti tarptautinę konferenciją ir ją suorganizuoti yra didelis darbas, dažnai sukeliantis iniciatyvą slopinančių abejonių. Vilniaus konferencijų ambasadorių programa suteikia galimybę naudotis įvairiomis priemonėmis, kurios smarkiai palengvina organizacinį darbą, – teigia Jolanta Beniulienė, Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė. – Tikime, kad paskatinsime ambasadorius aktyviau dalyvauti atstovaujamų tarptautinių asociacijų konkursuose konferencijoms organizuoti ir padėsime juos laimėti.“

Vilniaus konferencijų biuras teiks ambasadoriams profesionalią nemokamą pagalbą planuojant ir organizuojant konferencijas: padės paruošti pasiūlymus, parinkti tinkamą vietą renginiui, susirasti konferencijos organizavimo partnerių, teiks informacinę medžiagą apie Vilnių, prisidės viešinant renginį.

Vilniaus konferencijų ambasadorių komanda jau pradėta formuoti. Mokslininkai, medikai, verslininkai kviečiami aktyviai dalyvauti programoje ir teikti kandidatūras ambasadoriaus titului gauti. Ambasadoriais gali tapti ne tik vilniečiai, bet ir kitų Lietuvos ir pasaulio miestų gyventojai.

Ambasadorių programa yra viena iš projekto „Konferencijų turizmo galimybių Vilniaus mieste ir Vilniaus apskrityje plėtra ir rinkodara“ veiklų. Projekto vertė – 557,93 tūkst. Lt. Iš jų 85 proc. sudaro ES parama iš Europos regioninės plėtros fondo, likusi dalis – Vilniaus miesto savivaldybės lėšos.

Parašykite komentarą