IT naujienos

Mokėjimai.lt nusipirko konkurentą micropay.lt

„EVP International“, UAB, kuriai priklauso įmokų surinkimo sistema mokėjimai.lt, iš UAB „Getjar Baltic“ įsigijo jau daugelį metų rinkoje veikiantį SMS mokėjimų surinkimo projektą MicroPay.lt

Nuo balandžio 1 dienos „MicroPay.lt“ klientų aptarnavimą ir SMS mokėjimų surinkimo paslaugų projektą administruos EVP International, UAB. Pasak įmonės atstovės spaudai, į mokėjimai.lt perkėlus visus projekto „MicroPay.lt“ klientus, jiems bus pasiūlytos geresnės sąlygos, nei jie turėjo prieš tai.

UAB „Getjar Baltic“ nusprendė parduoti projektą, nes norėjo susikoncentruoti ties pagrindinio savo projekto www.getjar.com projekto vystymu, todėl SMS mokėjimų projekto pardavimas naudingas ne tik abiems sandorio šalims, bet ir projekto klientams.

„Plečiame savo paslaugų spektrą Lietuvoje ir užsienyje, todėl naujo trumpojo numerio, kurį nusipirkome kartu su micropay.lt projektu pajungimas prie turimos mokėjimai.lt sistemos suteiks papildomų galimybių visiems mūsų klientams“ – teigė „EVP International“ atstovė spaudai.

„EVP International“ mokėjimo paslaugas teikia nuo 2006 m. ir prižiūri bei vysto kitus inovatyvius internetinius projektus. Kiti bendrovės projektai: gsms.lt, eparasas.lt.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą