Verslas

„Modus Mobility“ įmonių grupė kelsis į naują biurą

Mobilumo paslaugas teikiančias įmones vienijanti ir tarptautinei grupei „Modus Group“ priklausanti „Modus Mobility“ ir jos įmonės („CityBee“, „MyBee“, „Mobility Fleet Solutions“ ir administracijos komanda) kitų metų pirmame ketvirtyje kelsis į naujas patalpas. Sudarius ilgalaikės patalpų nuomos sutartį su fondu „East Capital Real Estate IV“ darbuotojai įsikurs Vilniaus Žalgirio gatvėje esančiame verslo centre „Žalgirio 112“, kurį pastatė ir biuro patalpas įrengs statybos bendrovė „YIT Lietuva“.

„Erdvesnio ir modernesnio biuro poreikis atsirado palaipsniui augant darbuotojų skaičiui. Vis didėjant dalijimosi automobiliais paslaugų poreikiui plėtėsi „CityBee“ komanda, 2021 m. komandą papildė ir naujai įsteigtos, automobilių prenumeratą siūlančios, įmonės „MyBee“ darbuotojai, o planuojant vykdyti verslo plėtrą Europoje šių metų pradžioje minėtus prekės ženklus kartu su automobilių valdymo įmone „Mobility Fleet Solutions“ apjungė „Modus Mobility“. Nuo 2020 m., kai atsikėlėme į dabartinę būstinę, iš viso Vilniuje dirbančių mūsų darbuotojų skaičius išaugo beveik dvigubai. Užaugus komandai norime įsikurti tokiose patalpose, kurios atitiktų drąsų ir veržlų mūsų įmonės charakterį“, – sako Ainė Martinkėnaitė-Martyniuk, „Modus Mobility“ vadovė.

Šiuo metu vykdomi naujojo „Modus Mobility“ biuro įrengimo projektavimo darbai, kuriuos baigus kitų metų pirmame ketvirtyje ten įsikurs apie 150 darbuotojų. Naujosios patalpos bus 2,5 karto didesnės nei dabartinė būstinė Vilniaus Ozo verslo centre. 1957 kv. m. plote bus įrengtos patogios ir ergonomiškos darbo vietos tiek uždarose, tiek atvirose erdvėse, taip pat bus atskiros patalpos, skirtos susirinkimams bei poilsiui. Įrengiant naująjį biurą daug dėmesio bus skiriama nestandartinei aplinkai sukurti.

„Pastebime, kad mūsų darbuotojai vertina hibridinio darbo modelio privalumus, tačiau vis dažniau renkasi būti biure kartu su kolegomis. Jaučiame, kad teigiama ir darbinga atmosfera būnant kartu motyvuoja. Būtent dėl to norime sukurti tokią aplinką, kuri skatintų tarpusavio bendravimą, bendradarbiavimą ir kūrybiškumą. Tai įgyvendinsime kurdami ne tik modernias darbo erdves, bet ir žaismingesnius, idėjas skatinančius susitikimų kambarius, įvairius poreikius atitinkančias poilsio erdves bei inovatyvias bendrų susibūrimų vietas“, –  sako A. Martinkėnaitė-Martyniuk.

Didelis dėmesys naujame biure bus skiriamas ir tvariems sprendimams, kurie leis užtikrinti patogias ir aplinkai draugiškas darbo sąlygas. Verslo centras, kuriame įsikurs „Modus Mobility“ įmonės, pastatytas laikantis BREEAM tvarių pastatų sertifikato reikalavimų, užtikrinančių aplinkos ir energijos tausojimą bei aukštą komforto lygį pastate dirbantiems žmonėms. A+ energinės klasės pastate integruoti įvairūs aplinką tausojantys ir energiją taupantys inžineriniai sprendimai. Pastato teritorijoje taip pat įrengtos elektromobilių įkrovimo stotelės ir stovėjimo vietos dviračiams, biuras lengvai pasiekiamas ir viešuoju transportu.

Pranešimą paskelbė: Justina Matuliauskienė, Modus Group, UAB

Parašykite komentarą