Buitis, Namai

Modernus namų šildymas: kodėl verta rinktis granulines krosneles?

Norintiems pigaus ir aplinkos neteršiančio namų šildymo, gamintojai siūlo novatorišką šildymo būdą – granulines krosneles. Šios krosnelės, kūrenamos pjuvenų granulėmis, sulaukia vis daugiau liaupsių ir komplimentų, jos modernios, ekonomiškos ir nereikalauja daug priežiūros. Tad, tikėtina, kad artimiausioje ateityje kieto kuro arba dujų katilai praras savo populiarumo pozicijas. O kas dar nėra susipažinęs su granulinių krosnelių privalumais, siūlome tai padaryti dabar.

Pigus ir ekologiškas pasirinkimas
Tik nedidelė visuomenės dalis gali negalvoti apie taupymą, visi kiti yra priversti galvoti, kiek gali išleisti pinigų vienam ar kitam pirkiniui. Taip, kokybiški daiktai nėra pigūs, tačiau grunulinės krosnelės – vienas ekonomiškiausių variantų: jos pigesnės už dujinius katilus, o pjuvenų granulės, kuriomis jos yra kūrenamos, kone pigiausias kūrenimo variantas – jų kaina nedidelė, tačiau išskiriamos šilumos kiekis nenusileidžia malkoms ar anglims. Be to, naudodami šias krosneles prisidėsite prie aplinkos tausojimo, kadangi pjuvenų granulės yra visiškai natūralios, tad, jų kūrinimo metu aplinka nėra teršiama.

Paprastas montavimas ir naudojimas
Granulines krosneles labai paprasta montuoti, todėl net ir daugiabučio namo gyventojai gali mėgautis jų teikiamais privalumais: joms nereikia įrengti papildomo dūmų išmetimo kamino, dūmus puikiai ištraukia krosnelės gale esantis dūmų išmetimo vamzdis, svarbu tik tinkamai parinkti vietą, kurioje stovės krosnelė. Geriausia, kad tai būtų kietas, tvirtas ir nedegus pagrindas, pavyzdžiui, plytelių danga.

Gamintojai nuolatos tobulina krosneles, todėl jos yra pritaikytos šiuolaikinio žmogaus poreikiams. Jums nereikės mokėti už šilumą, kai jos nenaudojate, kai esate išvykęs, kadangi krosnelės degimo procesas yra visiškai kontroliuojamas. Modernios granulinės krosnelės gali būti valdomos nuotoliniu būdu arba užprogramuotos automatiniam veikimui savaitės intervalu. Taigi, jūs visada mėgausitės natūralia šiluma, o šildymo sezonas nebeatrodys toks baisus jūsų piniginei.

Modernus dizainas
Prieš gerą dešimtmetį populiarumo viršūnėje karaliavo židiniai, tačiau jų įrengimas bei įkomponavimas į jau esantį namų interjerą išties sudėtingas ir brangus. Tuo tarpu, granulines krosneles galima puikiai pritaikyti net ir išskirtinio dizaino namuose. Jų modelių, spalvų ir apdailos medžiagų pasirinkimas itin platus, todėl net ir išrankiausieji ras jiems patinkantį variantą.
Taigi, granulinės krosnelės turi išties daugybę privalumų, kurie leidžia mėgautis malonia šiluma už priimtiną kainą, jos nereikalauja daug priežiūros ir yra pasiruošusios jums tarnauti tikrai ne vienerius metus. Tai ilgaamžė investicija, kuri greitai pranoks jūsų lūkesčius.

One Comment

Parašykite komentarą