IT naujienos,  Technologijos

Mobiliam verslui – sprendimas „Internetas visur“

Augant verslo mobilumo poreikiui, telekomunikacijų bendrovė TEO kartu su mobiliojo ryšio bendrove „Omnitel“ verslui pristatė naują paslaugą „Internetas visur“. Toks sprendimas, kai vienas teikėjas siūlo ir fiksuotą, ir mobilųjį internetą, verslo klientams yra pirmasis Lietuvoje.

„Internetas visur“ paslaugą užsisakę TEO verslo klientai kompiuteriuose galės naudotis ir stacionariu, ir plačiausiu Lietuvoje „Omnitel“ 4G LTE ir 3G mobiliuoju interneto ryšiu. Vienam planui bus suteikiamos 2 arba 3 mobiliojo interneto paskyros su 10 GB duomenų parsisiuntimo limitu. Kartu su mobiliojo interneto paskyromis klientams bus teikiamos ir kitos TEO paslaugos – kompiuterių apsauga nuo virusų, neribojamas Wi-Fi ryšys mieste. Lietuvoje yra apie 3 000 „TEO Wi-Fi“ prieigų – tai didžiausias toks tinklas šalyje.

„Mobilumas ir efektyvus informacijos valdymas didina įmonių konkurencingumą ir atveria naujas verslo galimybes. Augantis verslo skaitmenizavimas tampa vis svarbesniu, nes dabar daugeliui darbų būtinas interneto ryšys. Iš vienų rankų automatiškai prie geriausio ryšio prisijungiantis internetas yra šiuolaikinis sprendimas klientams, vertinantiems pažangumą ir greitį“, – sako Aleksandras Samuchovas, TEO Verslo klientų padalinio vadovas.

„Bendradarbiaujant su TEO sukurta paslauga sujungia abiejų operatorių teikiamas naujausias technologines galimybes. „Internetą visur“ užsisakę klientai keliaudami gali naudotis „Omnitel“ 4G+ LTE Advanced mobiliuoju ryšiu visoje Lietuvoje. Ši pernai pradėta diegti sparčiausia šalyje komercinė mobiliojo interneto technologija didina ir viso 4G LTE tinklo pralaidumą vartotojams“, – sakė „Omnitel“ paslaugų verslo klientams vadovas Petteris Ahonenas.

„Omnitel“ 3G ryšys jau dengia beveik visą Lietuvos teritoriją, o „Omnitel“ 4G LTE prieinamas 80 proc. šalies gyventojų. Rinkos tyrimų bendrovės SIC apklausos duomenimis, beveik visi vartotojai, pradėję naudotis 4G ryšiu, pajuto didesnes galimybes internete ir geresnę naršymo kokybę. 87 proc. vartotojų teigia, kad didelius duomenų failus gali parsisiųsti per kelias sekundes. Apklausos rodo, kad kasdien mobiliuoju internetu naudojasi apie 40 proc. Lietuvos gyventojų, o 22 proc. telefone naršo kasdien.

Pasiūlymu „Internetas visur“ gali pasinaudoti ir esami, ir nauji TEO verslo klientai. Pasiūlymas galios iki 2015 metų gegužės 31 dienos.

 Apie TEO

TEO teikia integruotas telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugas Lietuvos gyventojams ir verslui. Ilgametę patirtį telekomunikacijų versle turinti bendrovė itin didelį dėmesį skiria klientų poreikiams ir paslaugų kokybei. Pirmaujanti Lietuvoje telekomunikacijų bendrovė nuolat diegia pažangiausias technologijas ir siekia, kad TEO paslaugomis naudotis būtų lengva ir patogu. Daugiau nei 88 proc. TEO akcijų valdo telekomunikacijų bendrovė „TeliaSonera AB“. TEO akcijomis prekiaujama „NASDAQ OMX Vilnius“ vertybinių popierių biržoje.

Parašykite komentarą