Politika ir teisė

Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei bei Latvijos ir Estijos premjerams Berlyne bus įteiktas tarptautinis apdovanojimas

Premjerė Ingrida Šimonytė rugsėjo 4-ąją dalyvaus Friedricho Augusto von Hayeko fondo tarptautinių apdovanojimų ceremonijoje Berlyne, kurioje kartu su Latvijos Ministru Pirmininku Krišjaniu Kariniu ir Estijos Ministre Pirmininke Kaja Kallas priims apdovanojimą už „Pavyzdingą ir drąsų indėlį vardan laisvos ekonomikos ir visuomenės santvarkos bei tvirtos biudžeto ir rinkos ekonomikos politikos“.

Nuo 1999-ųjų veikiantis fondas remia laisvos ekonomikos ir visuomenės santvarkos pagrindų stiprinimą ir skatinimą nacionaliniu bei tarptautiniu lygmeniu. Ankstesniais metais šį fondo apdovanojimą yra gavę Lenkijos vicepremjeras, finansų ministras Leszekas Balcerowiczius, Jungtinės Karalystės premjerė Margaret Thatcher, Čekijos prezidentas Vaclavas Klausas, Suomijos Prezidentas Sauli Niinistö bei kiti.

Lietuvos, Latvijos ir Estijos premjerams apdovanojimą įteiks fondo pirmininkas, buvęs Vokietijos federacijos prezidentas Horstas Köhleris.

Kas dvejus metus skiriamo apdovanojimo įteikimo ceremonija 2021 m. buvo atšaukta dėl COVID-19 pandemijos.

Prieš apdovanojimų ceremoniją sekmadienį Berlyne įvyks trišalis Baltijos valstybių premjerų susitikimas.

Pranešimą paskelbė: – -, Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą