Įvairenybės

Ministrė M. Navickienė reiškia užuojautą dėl Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos vadovės G. Makaravičienės mirties

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė reiškia nuoširdžią užuojautą netekus iškilios asmenybės – Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos prezidentės Grasildos Makaravičienės. Pasak ministrės, tai didžiulė netektis ne tik senjorų bendruomenei, bet ir visai visuomenei.

„Grasilda Makaravičienė visada drąsiai ir aktyviai atstovavo pagyvenusių žmonių interesams, gynė jų teises. Ji buvo atsakinga ministerijos partnerė priimant senjorų gerovei reikalingus sprendimus. Jos iniciatyvumas ir ryžtingumas prisidėjo prie pamatinių bendražmogiškų vertybių – vyresnio amžiaus žmonių orumo puoselėjimo. Lietuva neteko doros, nuoširdžios ir jautrios asmenybės“, – pažymi ministrė M. Navickienė.

Ministrė linki stiprybės mirusiosios šeimai, artimiesiems, bičiuliams ir visai Pagyvenusių žmonių asociacijos bendruomenei.

G. Makaravičienė Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijai vadovavo šešiolika metų. Jos inicijuoti ir, bendradarbiaujant su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, įgyvendinami projektai prasmingai prisideda prie vyresnio amžiaus žmonių bendruomeniškumo, savitarpio pagalbos plėtojimo, socialinės atsakomybės stiprinimo bei vyresnio amžiaus žmonių įvaizdžio visuomenėje gerinimo.

Pranešimą paskelbė: Komunikacijos skyrius -, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Parašykite komentarą