IT naujienos

„microsoft“ Lietuvos nevyriausybinėms organizacijoms dovanoja „office 365“

Šiandien „Microsoft“ paskelbė „Office 365 for Nonprofits“ programos startą. Pagal šią programą ne pelno siekiančios ir nevyriausybinės organizacijos 41 pasaulio šalyse, tarp kurių patenka ir Lietuva, gaus debesijos programų biuro rinkinį „Office 365“ nemokamai.

„Microsoft“ išplečia programinės įrangos dovanojimo programą visame pasaulyje, tad nuo šiol nevyriausybinės organizacijos galės naudoti debesų kompiuterijos programas ir mažiau resursų skirti IT priežiūrai, o pagrindinį dėmesį sutelkti pagrindiniams savo tikslams – socialinei globai, ligų prevencijai, išsilavinimo skatinimui ar aplinkosaugai. Ne pelno siekiančios organizacijų veiklos principai yra panašūs į verslo įmonių, tačiau jos negali skirti daug lėšų naujausioms technologijoms. Mes iki šiol dovanojome nevyriausybinėms organizacijoms programinę įrangą, tačiau dabar įtraukėme ir debesijos paslaugą „Office 365“, – sakė „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius Kristijonas Kaikaris.

„Microsoft“ partnerio „TechSoup Global“ atlikta nevyriausybinių organizacijų apklausa parodė, kad debesijos kompiuterija labiausiai palengvintų IT administravimą (79 proc. apklaustųjų), sutaupytų lėšų (62 proc. apklaustųjų), supaprastintų komandinį darbą (61 proc. apklaustųjų) ir geriau apsaugotų duomenis (54 proc. apklaustųjų). Įvertinus iššūkius, kurie kyla nevyriausybinės organizacijoms visame pasaulyje, labai svarbu, kad jos turėtų galimybę naudotis naujausiomis technologijomis, o IT padėtų šioms organizacijoms veikti dar efektyviau.

„Manome, kad nevyriausybinės organizacijos atlieka ypač svarbų darbą mūsų šalyje ir visame pasaulyje – tačiau taip pat akivaizdu, kad šioms organizacijoms ypač reikia visų kitų visuomenės narių paramos, – apie bendradarbiavimą su NVO sako Kristijonas Kaikaris. – Remiame tokias organizacijas Lietuvoje jau nebe pirmi metai – nemokamai suteikiama programine įranga iki šiol yra pasinaudojusios daugiau nei 60 nevyriausybinių organizacijų, paramos vertė – virš 2 mln. Lt. Džiaugiuosi, kad galime šioms organizacijoms suteikti ir galimybę naudotis „Office 365“ paslauga”.

„Microsoft“ technologijas naudoja tiek ir nedidelės vietinės NVO, tiek ir didžiosios nevyriausybinės organizacijos, veikiančios pasauliniu mastu.

„Daugelyje šalių, kuriose dirba „Raudonojo kryžiaus“ organizacijos, komunikacijos sprendimai gali būti nepatikimi, o techninė įranga – nepagrįstai brangi, – sako „Raudonojo kryžiaus“ organizacijų tarptautinės komunikacijos vadovas Edward Happ. – Mes siekiame, kad mūsų organizacijos vietiniai skyriai naudotų naujausius jų veiklai pritaikytus IT sprendimus, kurie padėtų dar efektyviau atlikti darbus ir teikti paramą. Manome, kad debesijos el. pašto serveriai puikiai tinka mūsų organizacijos darbo specifikai, tad dabar galime visą laiką ir energiją skirti humanitarinei pagalbai, nes su „Office 365“ praktiškai nebereikia skirti dėmesio ir pajėgų valdyti IT ūkį. Šis sprendimas mums padeda teikti humanitarinę pagalbą realiu laiku, mažiausiais kaštais“.

„Office 365 for Nonprofits“ programa suteikia nevyriausybinėms organizacijoms prieigą prie „Office“ paslaugų debesyje, kurios yra pritaikytos prie organizacijos poreikių:

Galimybė duomenis pasiekti praktiškai bet kur. „Office 365“ nevyriausybinėms organizacijoms leidžia dirbti praktiškai bet kurioje vietoje. Be to, organizacijos gali pasiekti savo dokumentus per „Office“ programas, kurios veikia vienodai gerai tiek kompiuteriuose, tiek išmaniuosiuose telefonuose, tiek planšetiniuose kompiuteriuose.
Lengvas bendradarbiavimas. Nevyriausybinių organizacijų nariai gali dirbti su daugeliui puikiai pažįstamomis programomis visoje organizacijoje bei naudotis el. paštu, bendru kalendoriumi, dokumentais ir video konferencijų įranga.
Lengvas IT infrastruktūros diegimas. „Office 365 for Nonprofits“ programos dalyviai taip pat gauna paprastus IT administravimo įrankius bei gali įdiegti naujausias „Office“ versijas, nepašalinant senųjų.
Patikimumas ir nuolatinis atsinaujinimas. „Office 365“ nuolat automatiškai atsinaujina iki paskutinės versijos dėl to nevyriausybinės organizacijos gali skirti mažiau laiko savo programinės įrangos priežiūrai.

„Microsoft“ programa „Office 365 for Nonprofits“ – tai dalis 30-ies metų paramos bendruomenėms istorijos. Vien per 2013 metus „Microsoft“ paaukojo 795 mln. JAV dolerių grynais, programine įranga ir paslaugomis. Paramą gavo 70286 nevyriausybinės organizacijos daugiau nei 115 šalių visame pasaulyje.

Nevyriausybinės organizacijos, kurios nori pretenduoti į paramą kviečiamos apsilankyti svetainėje www.microsoft.com/office365nonprofits. Informacija apie programų migraciją ir kiti ištekliai pasiekiami šioje svetainėje: http://fasttrack.office.com.

Apie „Microsoft“:

1975 metais įkurta korporacija „Microsoft“ (Nasdaq „MSFT“) yra pasaulinė programinės įrangos, IT paslaugų ir sprendimų, padedančių efektyviau išnaudoti asmenines bei verslo galimybes, lyderė. 2003 metais Lietuvoje įsteigtas vietinis korporacijos padalinys – UAB „Microsoft Lietuva“, kuris organizuoja programinės įrangos platinimą ir įgyvendina infrastruktūrinius IT projektus valstybiniame sektoriuje bei visų dydžių verslo įmonėse. „Microsoft Lietuva“ taip pat aktyviai vykdo socialiai atsakingas programas, bendradarbiaudama su valstybės institucijomis, aljansu „Langas į ateitį“ bei kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis.

Parašykite komentarą