Verslas

Metų M&A teisės patarėja Vidurio ir Rytų Europoje – „Sorainen“

Pirmą kartą Baltijos šalių teisės firma buvo pripažinta „Metų M&A teisės patarėja Vidurio ir Rytų Europoje“ prestižiniuose „Mergermarket“ Europos įmonių susijungimų ir įsigijimų (M&A) apdovanojimuose. Titulą pelnė „Sorainen“, nurungusi pasaulines teisinių paslaugų rinkos žaidėjas.

Ketvirtadienio vakarą Londone vykusiuose apdovanojimuose „Sorainen“ taip pat jau šeštąjį kartą atiteko ir „Metų M&A teisės patarėjo Baltijos šalyse“ apdovanojimas.

„Šis laimėjimas atspindi pastaraisiais metais reikšmingai sustiprėjusį Baltijos šalių regiono vaidmenį Europos M&A rinkoje ir įgyja ypatingą reikšmę šiandieniniame kontekste. Džiaugiamės, kad galime prie to prisidėti konsultuodami klientus įgyvendinant strateginius sandorius ir esame dėkingi už jų pasitikėjimą“, – komentuoja „Sorainen“ vadovaujantis partneris Laimonas Skibarka.

„Mergermarket“ apdovanojimo laimėtojai išrenkami remiantis konsultuotų sandorių verte ir skaičiumi bei nepriklausomų ekspertų vertinimais. Komisija, kurią sudaro stambių privataus kapitalo fondų, tarptautinių teisės firmų ir „Mergermarket“ ekspertai, vertina tarptautinių M&A sandorių skaičių, strateginę reikšmę, sudėtingumą ir novatoriškumą.

Pernai pagal konsultuotų M&A sandorių skaičių „Sorainen“ susilygino su didžiosiomis tarptautinėmis teisės firmomis, kurios veikia didesniame skaičiuje regiono šalių.

„Nors šiuo metu M&A sandorių rinka dėl karo Ukrainoje ir su tuo susijusio netikrumo yra stabtelėjusi, mes turime atsargaus optimizmo, kad ji gali gana greitai atsigauti. Baltijos šalių ekonomika yra labai atspari ir konkurencinga, turime labai stiprius technologijų ir startuolių sektorius, nusimato daug investicijų į energetikos sektorių, uostus, gynybos ir kitus sektorius“, – teigia Laimonas Skibarka.

Pranešimą paskelbė: Matas Ramonas, UAB „INK agency“

Parašykite komentarą