Verslas

Metų gaminio titulą pelnė „SoundComfort“ technologija

Belgijoje ir Nyderlanduose vykusiuose kasmetiniuose „Nielsen“ apdovanojimuose „Goodyear“ triukšmo mažinimo technologija „SoundComfort“ buvo išrinkta geriausiu 2019 metų gaminiu.

Tarptautinės rinkos ir klientų tyrimų įmonės „Nielsen“ atlikto tyrimo metu 5 000 žmonių buvo paprašyta įvertinti ir pateikti savo nuomonę apie gaminio naujoviškumą. Tai didžiausia tokio tipo apklausa pasaulyje.

Ilgą laiką kurta „SoundComfort“ technologija yra padangų kūrimo inovacija, skirta patenkinti augančius klientų ir rinkos poreikius. Pasirodžius elektriniams ir hibridiniams automobiliams jų varikliai dirba tyliau, todėl padangų keliamas triukšmas tampa vis labiau pastebimas.

Naudojant „SoundComfort“ technologiją, prie vidinio padangos paviršiaus pritvirtinami specialūs poliuretano putų su atviromis poromis elementai, padedantys sumažinti oro vibraciją. „SoundComfort“ dvigubai sumažina triukšmo lygį ir dėl to važiavimas tampa gerokai tylesnis[1]. Be to, dėl šios naujovės visiškai nenukenčia važiavimo parametrai – puta yra pakankamai lengva, todėl neturi jokio poveikio automobilio degalų suvartojimui, taip pat nelėtina automobilio greičio1.

Kaip atrodo „SoundComfort“ technologija galite pamatyti čia.

Apie „Goodyear“

„Goodyear“ yra viena didžiausių bendrovių pasaulyje. Joje dirba apie 64 tūkstančiai žmonių, o gamyba vyksta 47 gamyklose, kurios yra 21 pasaulio valstybėse. Bendrovės naujovių kūrimo centrai Akrone (Ohajo valstija, JAV) ir Colmar-Berge (Liuksemburgas) kuria moderniausius produktus ir paslaugas, kurie tampa naujais padangų pramonės technologijų etalonais. Daugiau informacijos apie „Goodyear“ ir jos produktus rasite interneto svetainėje www.goodyear.com/corporate.

Papildomi paveikslėliai pateikti mūsų internetinių naujienų puslapyje: http://news.goodyear.eu

Sekite mus „Twitter“ @Goodyearpress ir prisijunkite prie „ThinkGoodMobility“ grupės „LinkedIn“ svetainėje.

[1] Triukšmo mažinimo ir automobilių važiavimo testai buvo atlikti 2018 m. vasarį ir sausį, 2017 m. lapkritį ir 2011 m. spalį. Bandymui naudotos ant „Audi A8“ sumontuotos 245/40R18 padangos. Jis atliktas GIC*L triukšmo bandymų trasoje.

Pranešimą paskelbė: Kristina Jugulytė, PR Service

Parašykite komentarą