Laisvalaikis

Merginos ir papuošalai – vienas be kito negali

„Deimantai geriausi merginų draugai…“ – posakis girdimas tiek filmuose, tiek dainose, tiek gyvenime. Moterys dažnai lyginamos su šarkomis – joms gražu viskas kas blizga. Papuošalai yra neatsiejama kiekvienos merginos gyvenimo dalis. Moteris puošiasi, nes jai  savęs matymas šiek tiek atspindi ir jos būdą. Puošdamasi moteris nori suteikti sau stilių, pasijusti kūrėja, sukultūrinti, sušildyti, įprasminti tai, kas jai natūraliai duota.

Papuošalas – tam tikra meilės sau išraiška. Jeigu moteris save iš tiesų myli, tai ji ir puošiasi. O pagal tai kokius papuošalus pasirenkame, galima spręsti apie mūsų pasąmonę, mūsų vidinį pasaulį ir jausmus. Galima išskirti tris žmonių grupes:

  • Tie, kurie mėgsta nebrangaus metalo, bet originaliai padarytą smulkią bižuteriją, siekia apsiginti. Šie žmonės moka vertinti grožį, o ne gaminio vertę. Jiems svarbi ne aplinka, o jausmų gilumas.
  • Jei žmogus pasirenka brangų, bet skoningą mažą žiedelį arba kuklias grandineles, tai rodo, kad žmogus siekia subtilumo visame kame – jausmuose, intymiuose santykiuose ir t.t.
  • Trečioji grupė – „agresoriai”. Tai tokie žmonėms kurie mėgsta atkreipti kitų dėmesį į save, savo drabužius ir papuošalus. Todėl renkamasi  skambančios apyrankės, didžiuliai auskarai. Agresoriai provokuoja aplinkinius, nori būti dėmesio centre.

Sugrįžkime prei geriausių merginų draugų – deimantų. Deimantas – tai akmuo, turintis savybę saugoti informaciją. Galbūt ne be reikalo žiedas su deimantu dovanojamas per sužadėtuves – jis tarsi saugo tą žinią, pažadą apie amžiną meilę. Aišku tą informaciją papuošalui suteikiame ir mes – mums jis tampa simboliu. Žiedas ant rankos piršto tampa nuolatiniu priminimu to, ką jis simbolizuoja. Sužadėtuvių žiedas, vestuvių žiedas – žiedu vyras išreiškia jausmus moteriai, prisipažįsta meilę, parodo rimtus ketinimus.

Dailūs ir kokybiški juvelyriniai dirbiniai šiais laikais nėra retenybė. Nereta mergina kavos pertraukėlės metu benaršydama intenete randa, įsimyli ir iškart įsigyja – papuosalai internetu yra tikras „šarkų“ rojus.

One Comment

Parašykite komentarą