Transportas

Meno parodoje sostinėje pristatyti prabangiausi BMW automobiliai

Ketvirtadienio vakarą Vokietijos automobilių gamintojo BMW atstovai Lietuvoje „Krasta Auto“ kviestinę publiką ir žurnalistus Vilniuje subūrė į meno kūrinių parodą. Tik paroda buvo netradicinė – šį kartą akis glostančiais šedevrais tapo vos šiemet ar praėjusių metų pabaigoje rinkose debiutavę prabangiausi ir galingiausi BMW automobiliai: atnaujintas 7 serijos limuzinas, sportiškieji 8 serijos kupė bei kabrioletas ir pagrindinė šių metų BMW naujiena – didžiausias gamoje visureigis X7.

Automobiliai žiūrovams pristatyti kaip meno kolekcija, o renginio struktūra priminė prestižinės parodos atidarymą. Kadangi moderniojo meno ekspozicijos šiais laikais nebetelpa po klasikinės galerijos stogu, todėl šiuolaikiška ir efektinga parodos atmosfera buvo sukurta „Siemens arenoje“.

„Tokia renginio koncepcija buvo pasirinkta neatsitiktinai – šie automobiliai reprezentuoja visas inovatyviausias kompanijos technologijas, siūlo plačiausias personalizavo ir prabangos galimybes, demonstruodami, kiek toli pažengė gamintojai. Tad jeigu pažvelgsime į automobilius, kaip į savotišką meno sritį, šie modeliai yra neabejotinai geriausi BMW kūrėjų darbai“, – renginį pristatė BMW prekės ženklo Lietuvoje vadovas Martynas Daujotas.

Brėžia kompanijos kryptį

Ketvirtadienį pademonstruoti automobiliai savo dizainu, technologijomis ir kitomis savybėmis nubrėžia aiškią kryptį, kuria juda visas koncernas.

Bene daugiausiai dėmesio – vien dėl savo įspūdingo stoto ant 22 colių skersmens ratlankių ir didžiausių grotelių BMW istorijoje – susilaukė visiškai naujas X7 visureigis. 6 arba 7 vietų automobilyje montuojami nuo 265 AG iki 400 AG galios pasiekiantys varikliai, kurių jėga abiems ašims perduodama per 8 laipsnių automatines „Steptronic“ pavarų dėžes.

Adaptyvi pakaba, iki 600 metrų apšviečiantys priekiniai lazeriniai žibintai, „Vernasca“ odos apdaila, „Bowers & Wilkins“ garso apratūra, „Crafted Clarity“ pavarų perjungimo svirtis su „Svarowski“ krištolu bei gausybė „BMW Individual“ automobilio pritaikymo asmeniniams poreikiams detalių – tokia prabanga bus siūloma tiek „BMW X7“, tiek ir 7-osios bei 8-osios serijos modeliuose.

Šiemet atnaujintas 7 serijos BMW be saugumo ir komforto technologijų gausos taip pat išsiskiria itin plačia variklių gama: galima rinktis iš benzininių ir dyzelinių 6, 8 ir 12 cilindrų agregatų bei įkraunamo „plug-in“ hibrido versijų. Pastaroji sujungia prabangaus sedano keleivių komfortą su išskirtinai aukštu efektyvumu bei suteikia galimybę važiuoti beveik be garso ir į aplinką išmetant nulinę anglies dvideginio emisiją. Naudojantis vien elektra juo galima įveikti nuo 50 iki 58 kilometrų.

8 serijos BMW kupė pernai sugrįžo po 20 metų pertraukos – naujasis modelis buvo kuriamas vienu metu su lenktynėms skirtu bolidu, tad paveldėjo autentiškas savybes: pasižymi žemu svorio centru, dideliu aerodinaminiu efektyvumu, tvirtu, bet – dėl gausybės anglies pluošto – lengvu kėbulu bei tolygiu svorio paskirstymu tarp ašių.

Visi renginio metu pristatyti automobiliai jau yra atvykę į Lietuvos salonus ir siūlomi bandomiesiems važiavimams.

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą