Laisvalaikis

Menininkas V. Gigevič cirkinasi – į renginį kviečia provojuokančiomis skrajutėmis

Kovo 7 dieną, penktadienį, 21.00 val. menų fabrike LOFTAS įvyks šukuosenų meistro Valerij Gigevič šiuolaikinio meno šou „Cirkas mano galvoje“. Pasak dizainerio, šįsyk ant scenos jis žengs jau paskutinį, aštuntą kartą. Šokiruoti mėgstantis šukuosenų meistras ir toliau stebina – po Vilnių sklinda provokuojančios meno šou pristatančios skrajutės ir plakatai.

Jų šūkiai skelbia: „Ji sako, atėjo metas tripletui su poniais. Cirkas be pinigų!“, „Dirikas – žvėris, ir šįsyk iš tikro. Kas per cirkas?“, „Tai dabar jie prisiims garbę, o mes būsim pasodinti už grotų? Kažkoks cirkas!“, „O kaip tu mėgsti cirkintis? Ant ar po?“, „Cirkas – tu matysi daug, bet suprasi mažai“, „Gaidys Romas buvo stipresnis. O koks tavo cirko numeris?“, „Lauk – cirkas atvažiuoja. Žiūrovai žvaigždėsis, artistai gėrėsis“.

Pasak kūrėjo V. Gigevič, ir vėl norėjosi kažko išskirtinio. Į komandą subūręs gerus savo draugus profesionalę manekenę Justiną Čėsnaitę, dainininką Justiną Jarutį, modelius Airidą Imbrasą ir Svetlaną Nikolajevą V. Gigevič kartu su kūrybine komanda nuvyko į „Dubingių žirgyną“, kur fotomenininkė Jelena Kurbatova padėjo įgyvendinti šukuosenų revoliucionieriaus sumanymą.

„Idėją man pristatė Valerij. Atėjo ir pasakė: cirko užkulisiai su freaky trupės personažais. Ilgai ieškojome tinkamos lokacijos, bet ją rasti pavyko. Fotosesijos metu susidūrėme ir su iššūkiais – modeliams ne iškart pavyko susidraugauti su gyvūnais, kurių fotosesijoje buvo ne vienas. Laimei, viskas baigėsi gerai, o gaidį Romą stilistė Milda Metlovaitė net norėjo pasiimti su savimi į Vilnių“, – kolekcijos „Cirkas mano galvoje“ užkulisius praskleidžia fotomenininkė Jelena Kurbatova.

Gaidys Romas – ne tik fotosesijos dalyvis. Jo vardas užrašytas ir vienoje renginio skrajučių. Jų kūrybos autoriai – Eglė Šliževičiūtė ir Audrius Puidokas, jau ne vienerius metus dirbantys su menininku V. Gigevič. Pasak jų, bandant atspindėti V. Gigevič stilių, į kūrybos uždavinius buvo pažiūrėta ironiškai ir nebijant sulaukti viešos diskusijos. „Dažniausiai ji būna įvarių atspalvių. Kaip ten sakoma – 50 pilkų atspalvių? Jau nekantriai laukiame, į kurios – juodos ar baltos, pusę bus praskiesta pilka. O dar labiau nekantraujame sulaukti kovo 7 dienos, kai artistai gėrėsnis, o žiūrovai iš tikrųjų žvaigždėsis“, – komentuoja E. Šliževičiūtė.

Vos pasklidus skrajutėms, paviešintas ir kolekcijos „Cirkas mano galvoje“ vaizdo anonsas: http://www.youtube.com/watch?v=FopiLoGIDY0.

„Cirkas mano galvoje“ kūrybinę komandą sudaro per 50 savo srities profesionalų: stilistai Artūras Samoilenko, Kotryna Kirdeikytė ir Milda Metlovaitė, grimerė Giedrė Marcinonytė, technologijų meistras Justas Vitėnas, scenografas Robertas Kalinkinas, šou prodiuseris Šarūnas Kirdeikis ir daugybė kitų profesionalų.

Kolekcijoje, kurią sudarys net 3 dalys, podiumu žingsniuos ir Lietuvoje daug žinomų žmonių. Kas jie, kol kas paslaptis. Ar pats V. Gigevič šiemet eis podiumu, taip pat dar neatskleidžiama.

Aprašymams prie nuotraukų:

Nuotrauka – Jelena Kurbatova
Idėjos autorius ir šukuosenų meistras – Valerij Gigevič
Stilistai – Milda Metlovaitė, Artūrnas Samoilenko ir Kotryna Kirdeikytė
Grimas – Giedrė Marcinonytė, Rima Ber
Modeliai – Justina Čėsnaitė, Justinas Jarutis, Svetlana Nikolajeva, Airidas Imbrasas
Postprodukcija – Debesėdis Seipgeraszmogus
Technologijų meistras – Justas Vitėnas
Vieta – „Dubingių žirgynas“ (www.dubingiuzirgynas.lt)
Kūryba – Eglė Šliževičiūtė ir Audrius Šėlsta
Pagalba 24/7 – Karolina Liogkaja, Šarūnas Kirdeikis, Juliana Ulenskienė

V. Gigevič dėkoja visiems kūrėjams savanoriškai dirbantiems prie šiuolaikinio meno šou „Cirkas mano galvoje“ įgyvendinimo.

„Cirkas mano galvoje“ – kovo 7 dieną, penktadienį, 21.00 val. menų fabrike LOFTAS.

Parašykite komentarą