Verslas

„McDonald’s“ knygų projektas „Happy Readers“ skatins vaikus skaityti

Pirmaujantis restoranų tinklas „McDonald’s“, norėdamas, kad Lietuvos vaikai vis labiau pamėgtų knygas, praplėtė vaikiško rinkinio „Happy Meal“ priedų sąrašą. Nuo šiol lankytojai vietoj žaisliuko gali rinktis ir knygutę iš specialiai „McDonald’s“ sukurtos vaikiškų knygelių serijos. Ją sudaro 12 grožinės literatūros knygelių, kurias sukūrė visame pasaulyje garsi knygų vaikams autorė.

„Šeimų ir vaikų gerovė – vienas svarbiausių mūsų prioritetų. Dėl to su malonumu prie savo valgių, siūlomų vaikams, pristatome šią naujovę – knygeles. Manome, kad knygų skaitymas yra veikla, suburianti visą šeimą draugėn valgio metu arba prieš miegą. Skaitymas visada buvo itin svarbus vaiko raidai ir vaizduotei, be to, jis skatina darbuose paskendusius tėvus praleisti daugiau laiko su savo vaikais ir kartu atrasti naują, jaudinantį pasakojimų pasaulį“, – sako Vladimir Janevski, „McDonald’s“ generalinis direktorius Baltijos šalyse.

Lietuvoje pristatoma knygelių kolekcija yra pasaulinės „McDonald’s“ programos „Happy readers“ dalis, kuria siekiama propaguoti skaitymą tarp vaikų. Pristatydamas šią iniciatyvą, „McDonald’s“ Lietuvoje pristato net 12 išskirtinių knygų vaikams seriją „Viršumedžių dvynių nuotykiai“, kurią sukūrė britų rašytoja Cressida Cowell, išgarsėjusi knygų serija „Kaip prisijaukinti slibiną“.

Šių knygelių galima gauti su „Happy Meal“ rinkiniais bet kuriame „McDonald’s“ restorane Lietuvoje – knygelę „McDonald’s“ lankytojai gali pasirinkti vietoje įprasto žaisliuko. Knygų asortimentas bus atnaujinamas reguliariai, kas du mėnesius papildant kolekciją dviem naujomis knygomis.

„McDonald’s“ taip pat siūlo programėlę „Happy Studio™“, kuria naudodamosi šeimos gali parsisiųsti nemokamų interaktyvių skaitmeninių knygų ir mėgautis jomis drauge.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pastarnokienė, UAB „Fabula ir partneriai”

Parašykite komentarą