Įvairenybės

„McDonald‘s“ ir Lino Kleizos labdaros ir paramos fondas kviečia šypsotis

Populiariausias restoranų tinklas Baltijos šalyse „McDonald‘s“ Lietuvoje pradėjo partnerystę su Lino Kleizos Labdaros ir paramos fondu. Vieno garsiausių šalies krepšininkų vardo labdaros ir paramos fondas šiemet pirmą kartą prisidės prie daugiau nei dešimtmetį „McDonald‘s“ rengiamos iniciatyvos „McHappy Day“, kurios metu surinktos lėšos bus skirtos Naujosios Vilnios bibliotekos vaikų ir jaunimo dienos centrui „Mūsų nameliai“ atnaujinti.

„Nuo pat fondo įkūrimo pradžios siekiame prisidėti prie pilnaverčio vaikų bei jaunimo ugdymo Lietuvoje ir aktyviai bendradarbiaujame su įvairiomis socialinėmis įstaigomis, kurioms reikalinga parama. Mūsų tikslas – padėti ugdyti kūrybišką, aktyvų ir sąžiningą šalies jaunimą, todėl esame atviri naujiems projektams ir partneriams, su kuriais mus vienija bendras tikslas“, – sako Lino Kleizos labdaros ir paramos fondo įkūrėjas krepšininkas Linas Kleiza.

Pasak jo, nors Lietuvoje daugėja socialiai jautrioms visuomenės grupėms neabejingų žmonių, jomis besirūpinančioms įstaigoms vis dar trūksta lėšų – stinga pinigų modernizuoti vaikų žaidimų ir mokymosi erdves, naujoms technologijoms įsigyti.
Šiųmetės „McHappy Day“ labdaros iniciatyvos tikslas – surinkti lėšų Naujosios Vilnios bibliotekos vaikų ir jaunimo dienos centro atnaujinimui. Už gautas lėšas planuojama atnaujinti jo lankytojams skirtas erdves, geriau pritaikant vaikų mokymosi ir laisvalaikio poreikiams.

„Kasdien šiame centre apsilanko apie 30 vaikų, augančių socialiai remtinose ir socialinės rizikos grupei priklausančiose šeimose. Kai kuriems tai vienintelė vieta, kurioje mažieji ir paaugliai gali praleisti laiką po pamokų ar padedami čia dirbančių bibliotekininkų ir savanorių atlikti namų darbus. Už gautas lėšas galėtume atlikti taip reikalingą remontą – atnaujinti centro patalpų grindis, perdažyti sienas ar įrengti taip trūkstamą sieninę spintą. Visa tai padėtų sukurti jaukesnę ir šviesesnę aplinką centro lankytojams“, – sakė Naujosios Vilnios bibliotekos vaikų ir jaunimo dienos centro „Mūsų nameliai“ vadovė Rita Venskūnienė. Tai vienintelis dienos centras Lietuvoje, kuris yra įsikūręs sostinės rajono bibliotekoje.

„Šiemet tai jau tryliktoji „McHappy Day“ labdaros iniciatyva Lietuvoje, kurių metu drauge su mūsų restoranų lankytojais renkame lėšas su vaikais ir jaunimu dirbančioms įstaigoms. Per visą šį laikotarpį jau surinkta daugiau kaip 435 tukst. litų, kurie buvo skirti vaikų ir kūdikių gydymo įstaigoms, globos namams ir mokykloms. Tikime, kad pirmas žingsnis gerų darbų link – nusišypsoti, todėl šiemet savo lankytojus kviečiame dalintis specialiomis akcijos šypsenomis, o „McDonald‘s“ už kiekvieną jų skirs po 1 litą vaikų ir jaunimo dienos centrui atnaujinti“, – sakė „McDonald‘s“ vykdomasis direktorius Baltijos šalyse Tomašas Navrockis (Tomasz Nawrocki).

Norintys prisidėti prie „McHappy Day“ iniciatyvos tai gali padaryti dviem būdais. Pirmasis – įsigyjant 5 litus kainuojantį iniciatyvos raktų pakabuką bet kuriame „McDonald‘s“ restorane Lietuvoje. Antrasis – įkeliant savo nuotrauką su specialiai akcijai skirtu šypsenos trafaretu į iniciatyvos interneto svetainę adresu www.mcd.lt/sypsenos/. Už kiekvieną svetainėje patalpintą akcijos nuotrauką „McDonald‘s“ skirs po vieną litą vaikų ir jaunimo dienos centrui atnaujinti. Akcijai skirtus šypsenos trafaretus lankytojai gali gauti bet kuriame „McDonald‘s“ restorane Lietuvoje – juos suteiks restorano darbuotojai. Galimybę prisidėti prie paramos akcijos „McHappy Day“ visi norintys turi iki lapkričio 29 dienos imtinai.

Parašykite komentarą