Įvairenybės

Mažės UAB „Neringos vanduo“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino UAB „Neringos vanduo“ perskaičiuotas geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainas: gyventojams, kurie už paslaugas atsiskaito bute, bus taikoma – 3,02 Eur/m3 (be PVM), t. y. 0,33 Eur/m3 arba 9,9 proc. mažiau nei dabar galiojanti kaina.

Bendrovės puslapyje skelbiamas geriamojo vandens apskaitos prietaisų priežiūros mokestis, kurį tvirtina savivaldybės taryba.

Bendra geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina gyventojams, atsiskaitantiems už paslaugas bute, mažėja dėl didesnių realizuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kiekių nei buvo numatyti bazinėje kainoje bei dėl faktinės ir bazinėje kainoje nustatytos investicijų grąžos pokyčio.

VERT suderintos kainos bus pradėtos taikyti jas patvirtinus Neringos savivaldybės tarybai – tai turi būti padaryta per 30 kalendorinių dienų.

Vartotojų, atsiskaitančių už paslaugas bute, mokama suma už geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas sudarys 1,45 proc. vidutinių šeimos pajamų, t. y. neviršys 4,0 proc. vidutinių šeimos pajamų.

Dabar galiojančios UAB „Neringos vanduo“ kainos už geriamojo vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą galioja nuo 2020 m. lapkričio 1 d.

Išsamiai susipažinti su VERT 2021-07-15 posėdžio medžiaga galite ČIA.

Pranešimą paskelbė: Eglė Juozėnaitė, Valstybinė energetikos reguliavimo taryba

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą