Įvairenybės

„Maxima“ pristato naują produktą – „Šokolatiną“

Sviestinė bandelė su šokoladu mėgstama visoje Prancūzijoje, tačiau dėl tikslaus jos pavadinimo prancūzai nesutaria. Vieni sako, jog bandelė su šokoladu taip ir vadinasi, kitiems artimesnis žaismingas bandelės vardas „Šokolatinas“. Nuo šiol ilgus metus karštas diskusijas kelianti bandelė pavadinta „Šokolatinu“ jau ir „Maximos“ parduotuvėse.

„Jau beveik dvejus metus iš eilės kiekvieną dieną kruasanus ir kitas bandeles kepame tris kartus per dieną ar net dar dažniau. Stebėdami šių gaminių paklausą, suprantame, jog mūsų pirkėjai šviežias, karštas bandelės pamėgsta vis labiau. Tikime, jog pristatomą naujieną, sviestinę bandelę su šokolado įdaru – „Šokolatiną“ klientai greitai pamėgs. „Šokolatinus“ kepsime čia pat mūsų parduotuvėse, tad klientai galės juos įsigyti šviežius ir karštus“, – kalba Aidas Poleninas, lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ maisto gamybos vystymo skyriaus vadovas.

Šiuo metu tarp sviestinių bandelių populiariausiu pirkėjų pasirinkimu galima tituluoti sviestinį ragelį. Praėjusiais metais „Maximos“ klientai įsigijo beveik 3 mln. vienetų šių kepinių. O tai yra net trečdaliu daugiau nei užpernai. Tiek kruasanų svėrė 133 tonas!

Lietuviškame prekybos tinkle „Maxima“ esančių sviestinių ragelių su karamele paklausa išaugo 18 proc., o su šokoladu – net 45 proc., lyginant su 2017 metais.

Šviežius ir karštus „Šokolatinus“ klientai jau dabar gali įsigyti „Maximos“ „XX“ ir „XXX“ parduotuvėse.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pastarnokienė, UAB „Fabula ir partneriai”

Parašykite komentarą