Verslas

„Maxima“ klientams atveria AČIŪ klubus su aktualiausiais pasiūlymais

Vienos iš populiariausių Lietuvoje nuolaidų kortelių savininkai nuo šiol turės dar daugiau galimybių rinktis savo mėgstamas prekes už geresnę kainą. Nuo vasaros pradžios „Maximos“ klientams atsiveria AČIŪ klubai, vienijantys panašių pomėgių turinčius žmones.

„Pirkėjų klubų idėją puoselėjome jau kurį laiką, matydami, kad tėvams skirtas „Mažylių klubas“ sulaukia daug palankių atsiliepimų, o klubo nariai aktyviai įsitraukia į lojalumo programą. Tikime, kad AČIŪ klubai padės burti bendruomenes, kurių nariai džiaugsis tik jiems skirtomis naudomis, aktualia informacija ir patarimais. Savo ruožtu „Maxima“ kiekvieno klubo nariams turės išskirtinių ir ilgalaikių pasiūlymų. Kadangi tas pats pirkėjas galės priklausyti ne vienam AČIŪ klubui, jis galės išbandyti bei palyginti skirtingų klubų teikiamas naudas“, – teigia „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Greta jau sėkmingai gyvuojančio Mažylių klubo, „Maximoje“ nuo birželio 1 dienos pradeda veikti Augintinių, Sodo ir daržo, Žuvies mėgėjų ir Ant grotelių klubai. Planuojama, kad vėliau klubų sąrašas dar labiau pailgės ir plėsis, atsižvelgiant į klientų poreikius, patirtį bei pageidavimus. 

Iš viso vienas klientas galės priklausyti penkiems AČIŪ klubams.

Pasak E. Dapkienės, pasirinkti narystę viename ar keliuose AČIŪ klubuose verta jau dabar, nes pirmąją programos savaitę klubų nariai gaus net 5 proc. „Maximos“ pinigų grąžą.

Lojalumo programos dalyvių laukia ilgalaikiai pasiūlymai, pavyzdžiui, Augintinių klubo nariai sausą kačių ir šunų maistą bei skanėstus galės įsigyti 20 proc. pigiau, o šėrimo indus ar žaislus savo gyvūnams net su 30 proc. nuolaida. Taip pat kiekvieną mėnesį klubo nariai gaus papildomų nuolaidų konkrečioms prekėms, išskirtinių tiekėjų ir partnerių pasiūlymų. Pirkėjai bus kviečiami dalyvauti įvairiuose žaidimuose, mugėse, nuolaidų dienose ir svarbiausiuose išpardavimuose.

Nuo 2008 metų sausio „Maxima“ savo klientams yra suteikusi apie 2 mln. nuolaidų kortelių, o jomis aktyviai naudojasi per 1,7 mln. pirkėjų. Todėl lietuviškas prekybos tinklas tikisi, kad AČIŪ klubai suvienys tūkstančius narių, kurie nori rinktis tai, kas aktualiausia.

Daugiau informacijos apie AČIŪ klubus ir jų pasiūlymus: https://www.maxima.lt/aciu/aciu-klubai.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 13 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pastarnokienė, UAB „Fabula ir partneriai”

Parašykite komentarą