Verslas

„Maxima“ dėkos Visaginui: iškepta bus beveik pusė tonos šventinių tortų

„Ačiū“ turą po Lietuvą pradėjusi „Maxima“ ateinantį penktadienį, rugpjūčio 9 d., atvyks į Visaginą. „Maxima“ prisijungs prie miesto šventės „Švęsk Visaginą 2019“ ir padėkos Visagino krašto gamintojams. Miesto gyventojams ir šventės svečiams – išskirtinė tik Visaginui skirta prekių iš „V“ raidės akcija ir šventiniai „Ačiū“ tortai, kuriais bus vaišinami visaginiečiai.

„Tiekėjai, pirkėjai ir darbuotojai yra esminės mūsų didžiulės „Maximos“ bendruomenės dedamosios. Visų indėlis yra lemiamas, kad kartu augtume ir prisidėtume prie Lietuvos kūrimo. Todėl siekiame, kad „Maxima“ būtų miesto šventės dalis – dėkosime Visagino krašto tiekėjams, atsivešime tikrai ypatingų pasiūlymų ir visi švęsime“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ vadovė Kristina Meidė.

„Ačiū“ turą „Maxima“ praėjusią savaitę įspūdingai pradėjo A raide – Anykščių miesto šventėje. Kitos turo stotelės pasirinkimą įkvėpusi Visagino miesto šventė bus švenčiama visą ateinančią savaitę, o daugiausiai jos renginių numatyta rugpjūčio 9-10 dienomis. Daugiau „Švęsk Visaginą“ informacijos yra skelbiama čia.

Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz kartu su K. Meide ateinantį penktadienį lankysis vienoje didžiausių Visagino krašto įmonių – šaldytų pusgaminių fabrike „Kogus“, kurio gaminamą lietuvišką produkciją yra pamėgę „Maximos“ pirkėjai.

Vidudienį – nuo 12 valandos – prie „Maxima“ parduotuvės, adresu Taikos pr. 66, iškilmingai bus pradėtas „Ačiū“ turas ir paskelbta specialiai tik Visaginui skirtos akcijos pradžia. „Maximos“ kulinarijos meistrai visaginiečiams iškeps ir vaišins didžiuliais šventiniais tortais.

Ypatingus „Ačiū“ turo pasiūlymus Visagino miesto gyventojai ir svečiai ras „Maxima“ parduotuvėje, adresu Taikos pr. 66. Tęsiant „Ačiū“ turo tradiciją, „Maxima“ pirkėjams po 1 eurą pasiūlys prekių, kurių pavadinimai prasideda pirmąja miesto pavadinimo raide.

Visaginui skirtu pasiūlymų sąraše: šeši 1,5 l talpos mineralinio vandens buteliai už 1 eurą,

1 kg žaliųjų vynuogių už 1 eurą, 1 kg šviežio viščiuko broilerio už 1 eurą ir 1 kg varškės už 1 eurą. Taip pat visaginiečiai galės nusipirkti elektrinį virdulį už stebinančią – 5 eurų kainą.

Ypatingais „Ačiū“ turo pasiūlymais bus galima pasinaudoti nuo penktadienio vidudienio – 12 valandos – iki parduotuvės uždarymo sekmadienį, rugpjūčio 11-ją, arba iki tol, kol bus akcinių prekių. Siekiama, kad jų ištisą savaitgalį užtektų visiems norintiems, todėl kiekvienas pirkėjas, turintis „Ačiū“ kortelę, galės nusipirkti tik tam tikrą kiekį prekių.

Specialiai „Ačiū“ turo sustojimui Visagine „Maxima“ į parduotuvę bus atvežama net 5 tonos vištienos, daugiau nei po 2 tonas varškės ir vynuogių – tiek, kiek jų čia Visagine nuperkama per visus metus.

„Ačiū“ turas tęsia šių metų pradžioje pradėtą kampaniją „Lietuva, ačiū!” ir buvo įkvėptas kitos dabar vykstančios „Maximos“ kampanijos „Vasara nuo A iki Ž“. Planuojama kampaniją tęsti burtu keliu parenkant kitus Lietuvos miestus ir miestelius.

Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ sieks aplankyti kuo daugiau šalies savivaldybių ir stiprinti bendradarbiavimą su Lietuvos gamintojais šalies regionuose bei miestelių bendruomenėmis. Įgyvendindama kampanijos „Ačiū, Lietuva“ iniciatyvas, „Maxima“ siekia paskatinti pirkėjus rinktis Lietuvos gamintojų ir ūkininkų produkciją. Ypač – savo regiono gamintojų gaminius, taip prisidedant prie savo krašto ir šalies ekonomikos augimo.

Apie bendrovę „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia beveik pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 15 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. klientų.

Pranešimą paskelbė: Rūta Pastarnokienė, UAB „Fabula ir partneriai”

Parašykite komentarą