Verslas

„Mars Lietuva“ gamybos rekordas: investicijų ir palankių rinkos tendencijų rezultatas

Gargždai, 2020 m. vasario 26 d. — Gargžduose įsikūrusi bendrovė „Mars Lietuva“ 2020-uosius pradėjo gamybiniu rekordu – per pastarąjį keturių savaičių apskaitos ciklą įmonė pagamino 8161 toną produkcijos ir pirmą kartą perkopė 8000 tonų per tokį laikotarpį ribą.

Maistą gyvūnams augintiniams gaminanti „Mars Lietuva“, kaip ir visa „Mars“ korporacija, savo procesus organizuoja keturių savaičių ciklais. Įprastai per tokį laikotarpį pagaminama vidutiniškai apie 6500 tonų produkcijos.

„Rekordinis produkcijos kiekis – pastarųjų kelerių metų bendrovės investicijų rezultatas. Iki šio rezultato artėjome nuosekliai, nuolat atnaujindami gamybos procesus ir gerindami darbo aplinką. Susiklostė palankios aplinkybės – dėl išaugusio poreikio užsakovų rinkose gamykla dirbo visu įmanomu pajėgumu, o įdiegti efektyvumo sprendimai leido užtikrinti, kad gamybos procesas vyktų itin sklandžiai. Perkopti 8000 tonų produkcijos ribą nebuvo mūsų specialiai užsibrėžtas tikslas, tačiau jį pasiekę įrodėme ir sau, ir rinkai, kad esame pajėgūs užtikrinti dideles gamybos apimtis“, – pabrėžė „Mars Lietuva“ generalinė direktorė Aušra Žemaitienė.

Bendrovė 2017–2019 m. į naujus gamybos sprendimus ir darbo aplinkos gerinimą investavo apie 30 mln. eurų, iš jų vien praėjusiais metais – apie 10 mln. eurų.

Rekordinė „Mars Lietuva“ produkcijos partija iškeliaus į tradicines bendrovės eksporto rinkas: apie 40 proc. – į Jungtinę Karalystę, maždaug 16 proc. – į  Vokietiją, Lenkiją – 7 proc., ir daugiau nei 30 proc. į kitas šalis ES ir už jos ribų.   

Bendrus 2019-ųjų finansinius rezultatus „Mars Lietuva“ skelbs gegužės mėnesį. 2018 m. bendrovės  pajamos siekė 166,4 mln. eurų, iš viso buvo pagaminta beveik 83 tūkst. tonų gaminių.

„Mars Lietuva“ Gargžduose gaminamos produkcijos portfelyje – maistas gyvūnams augintiniams „Whiskas“, „Kitekat“, „Sheba“, „Exelcat“ ir „Pedigree“.

Apie „Mars Lietuva“: 

UAB „Mars Lietuva“ yra tarptautinės bendrovės „Mars, Incorporated“ antrinė įmonė, veikianti Lietuvoje nuo 1993-iųjų metų. Gargžduose bendrovė turi maisto gyvūnams augintiniams gamyklą, o Vilniuje pardavimų ir rinkodaros padalinį. Šiuo metu įmonėje „Mars Lietuva“ dirba apie 800 darbuotojų.

Per metus gamykloje pagaminama apie 75 tūkst. tonų WHISKAS®, EXELCAT®, KITEKAT®, SHEBA® produkcijos gyvūnams augintiniams. „Mars Lietuva“ gamykla yra viena didžiausių šalies eksportuotojų – joje gaminami 400 rūšių ir porūšių produktai tiekiami į daugiau kaip 30 Europos šalių. Lietuvoje bendrovė organizuoja prekybą „Mars, Incorporated“ gaminamais saldainiais ir ledais MARS®, SNICKERS®, BOUNTY®, TWIX®, MILKY WAY®, M&M’S®, ryžiais ir padažais UNCLE BEN‘S®, gyvūnų augintinių priežiūrai skirtais PEDIGREE®, CHAPPI®, WHISKAS®, KITEKAT®, SHEBA®  ir NATUSAN® produktais. 

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis: 

MINDAUGAS RUPŠYS

KORPORACINIŲ REIKALŲ VADOVAS REGIONUI

UAB „MARS LIETUVA“

T: +370 46 394 820

E: MINDAUGAS.RUPSYS@EFFEM.COM

 

Pranešimą paskelbė: Rūta Slušnytė, UAB „Publicum”

Parašykite komentarą