Laisvalaikis

Mantas Katleris į VIP vakarėlį pasikvietė savo gerbėjus

Daugelis pramogų pasaulio žvaigždžių sekėjų norėtų bent vieną vakarą pabūti jų draugais ir praleisti šiek tiek laiko kartu. Humoristas Mantas Katleris sako, kad niekada nevengia bendrauti su gerbėjais, todėl šiandien į vakarėlį stebėti krepšinio rungtynių jis, kartu su kitais „influenceriais“, pasikvietė savo sekėjus.
Ketvirtadienio vakarą Kauno Žalgirio arenoje krepšinio rungtynes VIP ložėje stebėjo žinomi pramogų pasaulio atstovai – humoristas Mantas Katleris su sužadėtine Aiste Kabašinskaite, Simona ir Jonas Nainiai, komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis ir fotografas Lukas Gricius.
Socialiniuose tinkluose šimtus tūkstančių sekėjų skaičiuojantys „influenceriai“ kartu paminėjo ir „Samsung Galaxy“ gimtadienį, į kurio šventę kiekvienas pasikvietė savo sekėjus. Vakarėlyje su gerbėjais mielai bendravęs M. Katleris tikina, kad niekada nevengia susipažinti ir pasišnekučiuoti su savo sekėjais.
„Dažnai pasitaiko, kad penktadienio vakarą leidžiant mieste prie manęs prieina ir fanai, ir heiteriai, tačiau man visada įdomu pasikalbėti su norinčiais bendrauti žmonėmis. Kartais būna, kad net numeriais apsikeičiam, bet tai ne visada reiškia, kad pratęsiame bendravimą ir toliau“, – juokiasi M. Katleris.
Šiemet „Samsung“ ambasadoriumi tapęs humoristas tikina, kad jo populiarumas nėra susijęs su kokia nors misija ir sekėjų skaičius neverčia jausti didesnės atsakomybės. Priešingai – jis visada išlieka savimi ir nebijo apsikvailinti.
„Aš esu komikas, man tinka apsikvailinimas ir tai nėra gėdinga, nejaučiu dėl to kažkokios atsakomybės. Niekada nesirūpinu, ką žmonės pagalvos, nes dažniausiai, jeigu kažką kvailo padarau, tai dėl to, kad būtų juokinga“, – sako Mantas.
Kauno „Žalgirio“ ir Gran Kanarijos „Herbalife“ rungtynes stebėjęs humoristas tikina, nesvarbu, kurios komandos sirgalius esi ar su kokia kompanija jas žiūri, Lietuvoje fanai sukuria puikią atmosferą.
„Neįsivaizduoju, kur Europoje gali būti dar geresnė atmosfera, jei ne „Žalgirio“ rungtynėse. Kitose šalyse esu matęs, kaip net šokėjos nušvilpiamos, o komandos palaikomos tik sėkmės atveju. Mūsų kultūra kitokia, mes labai palaikome savo komandą, nepaisant rezultato – laimi ji ar pralaimi“, – sako M. Katleris.

Parašykite komentarą