Verslas

MAMBU suteikė 300 tūkst. eurų paramą Vilniaus Gedimino technikos universitetui

Vasario mėn. pabaigoje Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VILNIUS TECH) ir UAB MAMBU pasirašė paramos sutartį, kurios suma – 300 tūkst. Eur – steigs Tvarumo laboratoriją.

„300 tūkst. eurų suma – itin reikšminga ne tik universitetui, jo erdvių atnaujinimui, bet ir plėtrai. Tai yra bene didžiausia parama, kurią esame gavę per visą VILNIUS TECH gyvavimo laikotarpį. Viliuosi, kad MAMBU pavyzdžiu paseks ir kitos įmonės, besikuriančios Lietuvoje. Tik bendradarbiaudami su verslu galėsime kurti inovacijas Lietuvos ateičiai, atliepti kylančias problemas pasaulyje“, – sako VILNIUS TECH rektorius prof. Romualdas Kliukas.

Pradėjus bendradarbiavimą, VILNIUS TECH planuojama įrengti MAMBU Tvarumo laboratoriją (angl. Sustainability Lab), kuri susidės iš Komfortiškos tvarumo bendradarbystės erdvės (angl. Sustainability Lounge) ir Tvariosios lauko zonos (angl. Sustainability Outdoor Space). Pagrindinis šių erdvių įrengimo tikslas – tvarių sprendimų skatinimas ir tiesioginė įtaka klimato kaitos poveikiui mažinti. Tvarumo erdvių įrengimo darbus bus siekiama atlikti naudojant tvaresnes / žalesnes medžiagas, taikyti žaliųjų pirkimų metodiką.

„Mambu į Lietuvą atėjo ne tik kurti bankininkystės platformą, grįstą debesijos sprendimais, bet ir norėdama tapti aktyviu vietinės bendruomenės nariu. Tikiu, kad sėkmingas bendradarbiavimas, kuriant VILNIUS TECH tvarumo laboratoriją, yra gera mūsų aktyvios ir ilgalaikės partnerystės pradžia“, – pabrėžia MAMBU generalinis direktorius Jovirdas Linkauskas.

MAMBU Komfortiška tvarumo bendradarbystės erdvė (angl. Sustainability Lounge) – tai atvira, komfortiška bendro darbo erdvė, VILNIUS TECH bendruomenei, studentams, komandiniam ir ekspertiniam darbui, mentorystei. MAMBU Komfortiškoje tvarumo bendradarbystės erdvėje (angl. Sustainability Lounge) bus įrengtos grupinio darbo vietos, hibridinio transliavimo įranga, aprūpinta kompiuterine programine įranga, skirta tvarumo temoms.

J. Linkauskas taip pat atkreipia dėmesį, kad MAMBU Tvariosios lauko erdvės (angl. Sustainability Outdoor Space) dėka bus mažinamas šiluminės salos efektas, pasireiškiantis urbanistinėse zonose. Jos įrengimas apims aplinkos atnaujinimo darbus – patogių terasų su suoliukais įrengimą. Taip pat – apšvietimą bendradarbiavimo erdvėms, apželdinimą, kurio tikslas atskirti erdves jaukiam bendradarbiavimui, bet tuo pačiu ir mažinti klimato kaitos poveikį.

Pranešimą paskelbė: Neda Černiauskaitė, Vilniaus Gedimino technikos universitetas

Parašykite komentarą