Verslas

Maistas bei higienos reikmenys Ukrainos kariams ir civiliams

Iš Lietuvos per Lenkiją į Vakarų Ukrainos didmeninius sandėlius bus išgabenta tūkstančiai tonų maisto produktų bei higienos reikmenų Ukrainos kariškiams bei civiliams.

„Logistikos sprendimus jau pavyko sudėlioti, tą organizuoja lietuviško kapitalo Ukrainos prekybos tinklas „Novus“, – pasakojo 8 metus Ukrainoje dirbantis Kijeve įsikūrusios LLC „Pontic Trading“ akcininkas ir vadovas Linas Mališka. – Vakarų Ukrainoje prekės paskirstytos į karinius junginius bei prekybos tinklo „Novus“ parduotuves, kurių Kijeve yra per 50“.

Maisto produktų bei higienos reikmenų tiekimą koordinuoja Lietuvos gamintojus vienijanti asociacija „Baltic Gastronomy Leaders“.

 „Ukrainos gamintojai stokoja ir žaliavų, ir darbuotojų maisto produktų gamybai, todėl bent jau laikinai į kai kuriuos regionus prekes tieksime mes, lietuviai. Svarbu užtikrinti stabilų tiekimą“, – sako „Baltic Gastronomy Leaders“ prezidentas Romas Apulskis.

R. Apulskio teigimu, svarbiausių prekių tikimasi nemokamai arba kuo pigiau, orientuojamasi tik į ekonominio segmento prekes. Itin stokojama duonos, pieno, mėsos gaminių, higienos bei medicinos priemonių.

Pranešimą paskelbė: Živilė Čepaitė, UAB „Komunikaciniai projektai”

Parašykite komentarą