Transportas

Magistraliniame kelyje A1 ties Karčiupiu bus įrengta dviejų lygių sankryža

Karčiupis turės dviejų lygių sankryžą. Kaišiadorių rajono savivaldybės mero Vytenio Tomkaus bei Kaišiadorių rajono savivaldybės sodininkų bendrijos „Vyturys“ atstovo Aurelijaus J. Andziulio pastangomis pavyko pasiekti, kad Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – LAKD) įtrauktų dviejų lygių sankryžos ties Karčiupiu įrengimą į rekonstruotinų ir remontuotinų magistralinių kelių prioritetinės eilės sąrašą. Projekto eilė sąraše 27-oji.

„Sklandus ir efektyvus susisiekimas su Karčiupio kaimu yra būtinas tiek Kaišiadorių krašto, tiek ir Kauno miesto bei rajonų gyventojams, kurie Karčiupyje turi savo sodo namelius. Todėl džiaugiuosi teisingu LAKD sprendimu išspręsti šią problemą bei įrengti dviejų lygių sankryžą ties gyvenviete. Netolimoje ateityje Karčiupio gyventojai į Kauną ar Vilnių ir atgal keliaus dar patogiau.“,- teigia Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

Kaišiadorių rajono savivaldybė džiaugiasi sodininkų bendrijos „Vyturys“ ir jos atstovo Aurelijaus J. Andziulio iniciatyvumu ir pastangomis siekti geresnės infrastruktūros mūsų krašte.

Kaišiadorių rajono savivaldybės mero patarėjas Audris Narbutas.

Pranešimą paskelbė: Audris Narbutas, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą