Sportas

[LVŽS] Jaunimo politika – ne tik SADM reikalas

Seimas svarstymo stadijoje balsavo už siūlymą tikslinti jaunimo politikos organizacijų ir įstaigų veiklą. Sprendimas priimtas 46 Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nariams balsavus už.

Pasak Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisijos narės Rūtos Miliūtės, būtina užtikrinti, kad jaunimo politikos įstaigų veikla ir funkcijos atitiktų keliamus tikslus, vidines ir tarptautines iniciatyvas bei programas. Įgyvendinant Vyriausybės programą ir atsižvelgiant į LiJOT, Nacionalinės jaunimo reikalų koordinatorių asociacijos, Jaunimo reikalų departamento prie SADM siūlymus, praktikoje vykdomą jaunimo politiką, jos tendencijas tiek ES tikslinamos jaunimo politikos formavimo ir įgyvendinimo procedūros, apibrėžiamas darbas su jaunimu ir jo vykdymo principai, reglamentuojamos darbo su jaunimu formos (pavyzdžiui, darbas su jaunimu gatvėje, mobilusis darbas su jaunimu, atvirasis darbas su jaunimu), taip pat tikslinamos įstaigų ir organizacijų, dirbančių jaunimo politikos srityje, veiklos sritys ir funkcijos.

Posėdžio protokolas ir balsavimų duomenys – http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=15275&p_k=1&p_a=sale_klaus_detaliau&p_kl_stad_id=-68529.

Pranešimą paskelbė: Liutauras Ulevičius, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Parašykite komentarą