Verslas

LVOVO verslo centre Vilniuje įsikurs išmanių pietų restoranas „iLunch“

Lords LB Special Fund I Subfund B plėtojamame LVOVO verslo centre duris atvers sostinės biurų darbuotojų jau pamėgtas pietų restoranas „iLunch“, savo klientams siūlysiantis greitas ir kokybiškas maitinimo paslaugas.
„Vilniuje statomas LVOVO verslo centras atitiks ateities standartus ir pateisins šiuolaikinių klientų lūkesčius. Inovatyvumas ir greitis – vertybės ne tik verslo susitikimuose, bet ir pietaujant, todėl džiaugiamės, kad išmaniais sprendimais ir rekordiniu greičiu patiekiant maistą garsėjantis „iLunch“ įsikurs moderniose verslo centro erdvėse“, – sako statybų projektą vystančio Lords LB Special Fund I Subfund B valdytojas Karolis Tuinyla.
Šiuo metu jau septynis pietų restoranus sostinės verslo centruose valdanti UAB „Inovatyvūs restoranai“ visuose savo restoranuose „iLunch“ naudoja unikalią išmaniąją užsakymų sistemą, kuri suteikia galimybę labai greitai gauti dienos pietus. Didelį dėmesį įmonė skiria ir maisto kokybei bei šviežumui – kokybiški produktai kruopščiai atrenkami iš patikimų tiekėjų, klientams siūlomi pilnaverčiai patiekalai gaminami vietoje.
„Turime vertingos patirties tiekti pietus būtent biurų darbuotojams, kuriems aptarnavimo greitis nemažiau svarbus nei maisto kokybė. LVOVO verslo centre įsikursiančiame „iLunch“ restorane įgyvendinsime naujausios koncepcijos restorano modulį, kuris leis suderinti aptarnavimo greitį ir patiekalų kokybę, taigi „iLunch“ pietūs bus dar greitesni, bet tai nebus greitas maistas“, – pasakoja Aurelijus Jasevičius, UAB „Inovatyvūs restoranai“ direktorius.
Lvovo g. 37 iškilsiantis A+ energinės klasės biurų pastatas, į kurį ketinama investuoti 40 mln. eurų, pradėtas statyti šių metų birželį. Jo plotas kartu su požemine automobilių stovėjimo aikštele sieks 23 tūkst. kv. metrų. Planuojama, kad verslo centras duris atvers jau 2021 metų I-ąjį ketvirtį.

Parašykite komentarą