Verslas

„Luminor“ skolina prekybos slėnio „Nordika“ valdytojui beveik 38 milijonus eurų

Vilniuje įsikūrusį prekybos slėnį „Nordika“ valdančiai bendrovei „Nordika Prekybos Slėnis“ bankas „Luminor“ skolina 37,7 milijono eurų.  Ilgalaike banko paskola finansuoti ankstesni bendrovės įsipareigojimai kitai kredito įstaigai, beveik 10 mln. eurų iš šios paskolos bus skirta naujų projektų plėtojimui. 

Projekto bendrovė „Nordika Prekybos Slėnis“ priklauso Estijos kapitalo investicijų į NT fondų valdytojui „Summus Capital“, kur Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje valdo 14 verslo NT objektų. Bendras šių objektų plotas siekia 218 tūkst. kvadratinių metrų, o bendra „Summus Capital“ valdomo turto vertė siekia 429 mln. eurų.

„Su „Nordika“ mus sieja ilgalaikis bendradarbiavimas, todėl puikiai žinome vieni kitų galimybes ir nuostatas. „Nordika“ nuo pat pradžių išsiskyrė savo gerai apgalvota koncepcija, kurios esmė – labai patogi lokacija ir išskirtiniai traukos centrai, tokie kaip IKEA ir „Decathlon“. Miesto plėtra „Nordikai“ suteikia papildomų taškų – aplinkkelis, rekonstruojamas oro uostas ir šalimais besikuriantis „AeroCity“ miestelis kuria unikalią miesto mieste ekosistemą, kurioje atsiranda vis daugiau vietos ne tik verslui ir darbui, bet ir aukštos kokybės gyvenimui. Didžiuojamės, galėdami prisidėti prie šio reikšmingo projekto plėtros“, – pažymėjo „Luminor“ verslo bankininkystės vadovas Vytis Žegužauskas.

„Džiaugiamės stiprėjančiu bendradarbiavimu su „Luminor” visoje „Summus Capital” grupėje. Papildomas finansavimas prisidės tiek prie grupės plėtros, tiek prie prekybos centro „Nordika” transformacijos, kurią užbaigus dar šiais metais klientų lauks naujos ir atsinaujinusios  parduotuvės,” – sakė „Summus Capital” valdybos narys Evaldas Čepulis.    

Netoli Vilniaus tarptautinio oro uosto įsikūręs prekybos slėnis „Nordika“ atidarytas 2015 metais.  Bendras prekybos centro plotas siekia apie 38 tūkst. kvadratinių metrų, jame įsikūrę daugiau nei 60 skirtingo ploto ir specializacijos parduotuvių.

Apie „Luminor“:

„Luminor“ yra pirmaujantis nepriklausomas bankas Baltijos šalyse ir trečias pagal dydį finansinių paslaugų tiekėjas regione. Mes aptarnaujame asmenų, šeimų ir verslo finansinius poreikius. Kaip ir mūsų namų rinkos – Estija, Latvija ir Lietuva – mes esame jauni, dinamiški ir žvelgiantys į ateitį.

 Daugiau informacijos:
Indrė Baltrušaitienė
„Luminor“ komunikacijos vadovė
Tel.: +370 676 45334
El. p.: indre.baltrusaitiene@luminorgroup.com

Pranešimą paskelbė: Ineta Stravinskaitė, Fcomm, UAB

Parašykite komentarą