IT naujienos

LP EXPRESSsu klientais atsiskaito „ASHBURN International“nešiojamais mokėjimo kortelių skaitytuvais

Gyventojams jau tapo įprasta užsisakyti prekes internetuir gauti jas į namus per kurjerius. Dažniausiai už internete įsigyjamas prekes siūloma susimokėti per interneto banką arba atsiskaitant grynaisiais kurjeriui pristačius siuntinį. LP EXPRESS kurjeriai savo klientams pasiūlė naujovę – galimybę už internetu įsigytus pirkiniusir pristatytas siuntas atsiskaityti mokėjimo kortelėmis.

„Savo klientams stengiamės suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, kuriomis naudotis būtų patogu
Galimybėvietojekurjeriui atsiskaityti už pristatytą išperkamąja siuntą mokėjimo kortelėmis yra ženklus palengvinimas, nes klientams nereikia turėti tikslios sumos grynaisiais, ieškoti artimiausio bankomato, kad galėtų išsigryninti reikiamą pinigų sumą, nėra būtinybės sėsti prie kompiuterio ir atlikti ilgą bankinio prisijungimo procedūrą“, –teigia LP EXPRESS kurjerių veiklą vykdančios Lietuvos pašto patronuojamosios įmonės „Baltic Post“ vadovas Juozas Buitkus.

Lietuvos pašto užsakymu atlikto gyventojų pirkimo įpročių tyrimo rezultatai rodo, kad lietuviai dažnai nepasitiki išankstiniu apmokėjimu, todėl kur kas mieliau už internetu užsisakytą prekę atsiskaito jos pristatymo metu.

LP EXPRESS kurjeriai yra aprūpintinešiojamais kortelių skaitytuvais „Ingenico“, skirtais priimti įvairias mokėjimo korteles – magnetines, lustines, taip pat ir bekontaktes. Projektas yra įgyvendintas bendradarbiaujant su bankinių mokėjimo kortelių, elektroninės komercijos ir lojalumo sistemų sprendimus diegiančia įmonę „ASHBURN International“.

„Visi įrenginiainaudoja specializuotą„ASHBURN International“ skaitytuvų tinklo valdymo įrangą „TransLink.iQ“, leidžiančią realiu laiku stebėti visų įrenginių darbą, atnaujinti jų parametrus ir programinę įrangą. Šis specializuotas programinis sprendimas garantuoja patikimą, saugų ir operatyvų finansinių operacijų įgyvendinimą, kurio stebėseną ir priežiūrą visą parą vykdo mūsų įmonės specialistai“, – sako Dominykas Mertinas, „ASHBURN International“ Verslo vystymo departamento direktorius.

Tai ne pirmas bendras projektas, kurį suAB Lietuvos paštui priklausančiomis įmonėmis įgyvendina„ASHBURN International“. Šių metų pavasarįdidžiuosiuose Lietuvos miestų paštuose ir didžiuosiuose šalies rajonų paštuose buvo įdiegti integruoti mokėjimo kortelių skaitytuvai, leidžiantys atsiskaitinėti ne tik įprastomis, bet ir bekontaktėmismokėjimo kortelėmis, suteikiant klientams patogesnį ir greitesnį atsiskaitymą už paslaugas ir prekes.

„ASHBURN International“
Bankinių mokėjimo kortelių, elektroninės komercijos ir lojalumo sistemų sprendimus diegianti „ASHBURN International“, Lietuvoje ir užsienio šalyse teikia informacinių technologijų sprendimus ir užsakomąsias paslaugas (angl. Outsourcing) finansų, prekybos, telekomunikacijų ir paslaugų sektorių klientams. Mokėjimo kortelėms skirta bendrovės programinė ir techninė įranga yra sertifikuota ir atitinka tokių tarptautinių organizacijų, kaip VISA International, MasterCard International, American Express, Diners Club International, JCB ir UPIreikalavimus.Bendrovė yra įmonių grupės „Penki kontinentai“ narė.

Parašykite komentarą