IT naujienos

LOGIN 2016 vėl kviečia rinkti geriausius internete

Didžiausias Baltijos šalyse technologijų ir inovacijų festivalis LOGIN 2016 jau aštuntą kartą organizuoja Lietuvos interneto apdovanojimus, per eilę metų tapusius pačios interneto bendruomenės kuriamu projektu. Interneto „Oskarais“ vadinamame renginyje gegužės 6 dieną bus paskelbti ir apdovanoti labiausiai interneto kultūros raidą paveikę inovatyvūs projektai, daugiausiai dėmesio sulaukę judėjimai ar kampanijos, labiausiai matomi ir nusipelnę asmenys. Nominuoti ar balsuoti už savo favoritus galima iki balandžio 22 dienos.

„Besidairydami į pasaulinius technologijų ir progreso pavyzdžius, kartais pamirštame, kad Lietuvos interneto padangėje kuriami projektai jiems niekuo nenusileidžia. Interneto apdovanojimai – tai ne tik inovacijų kultūrą skatinantis renginys, tai progreso, kaip gyvenimo būdo, įvertinimas ir paskata žengti dar toliau. Praėjusiais metais dalyvių gausa pranoko lūkesčius, tad vis daugiau įvairių kampanijų persikeliant į internetą, šiemet tikimės dar didesnės konkurencijos tiek kiekybine, tiek kokybine prasme“, – teigia LOGIN direktorė Ieva Dirvonskaitė.

Nuo pat pirmųjų lietuviškųjų interneto apdovanojimų daugiausiai dėmesio sulaukia „Metų žmogaus internete“ nominacija. Šiuo titulu jau puošėsi tokie iškilūs asmenys, kaip Tadas Vidmantas, Ilja Laurs, Artūras Zuokas, Ingrida Šimonytė, Algimantas Čekuolis bei Remigijus Šimašius, praėjusiais metais pelnytą vardą šiemet galbūt perleisiantis kitam asmeniui.

„Buvimas socialiniuose tinkluose man yra labai svarbi bendravimo forma. Kaip mėgstu sakyti, socialinis tinklas – viešos išpažinties institutas: čia nėra tarpininkų, čia galiu išsakyti argumentus, pajuokauti ir pakviesti diskusijai. Ačiū draugų ir palaikytojų ratui!“, – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Praėjusiais metais sulaukus daugiau nei 500 nominuotų projektų ir kandidatų, šiais metais geriausieji bus renkami 10 pagrindinių kategorijų ir 23 subkategorijose. Apdovanojimai suskirstyti į du etapus: pirmojo etapo metu, iki balandžio 22 dienos, Login.lt interneto svetainėje visi interneto vartotojai gali teikti savo siūlymus atskiroms kategorijoms bei balsuoti už savo favoritus – nusipelniusius asmenis, įsimintinus projektus, judėjimus ar įmones.

Daugiausiai internautų balsų surinkusius projektus antrojo etapo metu vertins speciali komisija, sudaryta iš praėjusių metų laimėtojų – iš viso 23 komisijos narių. „Lietuvos interneto apdovanojimų“ nugalėtojai bus renkami anonimiškai ir nešališkai, t. y. komisijos nariai už savo nominuotus projektus, jeigu tokių bus, balsuoti negalės. Šiais metais taip pat bus išdalinti specialūs „People‘s Choice“ apdovanojimai kiekvienam asmeniui ar projektui, pirmojo etapo metu savo kategorijoje surinkusiam daugiausiai internautų balsų.

Pretendentai į geriausiųjų vardą bus vertinami pagal pateiktos idėjos naujumą, netikėtumą ir originalumą, efektyvų pritaikymą ir funkcionalumą, progreso skatinimą, pasiektus tikslus ir rezultatus bei vizualinį pateikimą.

Daugiau informacijos apie LOGIN 2016 interneto apdovanojimus – čia.

Didžiausias technologijų ir progreso festivalis Baltijos šalyse LOGIN 2016, kurio pagrindiniai partneriai – telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“, IT ir telekomunikacijų bendrovė „Teo“ bei VšĮ „Versli Lietuva“, gegužės 5–6 dienomis vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

Parašykite komentarą