Laisvalaikis

„LNK Muzikos akademijos” prodiuseriai saugo Šoreną nuo vyrų

„LNK Muzikos akademijos” dalyvė Šorena Lietuvoje neatsigina vyrų dėmesio. Tamsaus gymio egzotiška gražuolė iš Gruzijos traukia lietuvių akį.

„Ar einu į gatvę, ar į klubą, ar išgerti kavos, nuolat sulaukiu vyrų dėmesio. Šypsosi, kalbina, prašo telefono numerio”, – juokiasi Šorena. Mergina kelis mėnesius gyvena Vilniuje, bet vyrų susidomėjimas dar padidėjo, kai šį šeštadienį gruzinė debiutavo „LNK Muzikos akademijoje”.

Kad vaikinų dėmesys Šorenai jau tapo tikru išbandymu, patvirtina ir „LNK Muzikos akademijos” prodiuserė Laura Paukštė.

„Prašymas duoti Šorenos mobiliojo telefono numerį jau tapo įprastas. Ką tik sulaukėme baleto primarijaus Nerijaus Juškos skambučio su tokiu pat prašymu. Ar pasakiau? Aišku, kad ne. Mes Šoreną saugom nuo vyrų… (juokiasi) Jei rimtai, telefono numeris yra konfidenciali informacija. Ji pati turi spręsti, kas jį gali turėti, o kas ne. Čia jos pasirinkimas, mes ne piršliai. Už Šoreną jaučiame didesnę atsakomybę, juk ji dabar – ne savo gimtinėje, be šeimos”, – sakė prodiuserė Laura Paukštė.

Pati Šorena prisipažįsta, kad vyrų dėmesys jau ima varginti. „Išėjusi į klubą atsipalaiduoti, niekada nesusipažįstu su vaikinais. Jei klube linksminuosi su draugų kompanija, iki vakarėlio galo būsiu su jais, neiškeisiu į naują pažintį”, – apie šansų vyrams nepaliko Šorena.

Nenuostabu, kad gražuolė ir Lietuvoje sulaukė didelio dėmesio. Sudalyvavusi Gruzijos televizijos šou „Paskutinis herojus” („Robinzonai”), Šorena tapo žinoma šalyje ir, nors šou nelaimėjo, gavo TV laidų vedėjos darbą.

Mergina šį šeštadienį „LNK Muzikos akademijoje” dainuos gruziniškai ir šoks tautinius šokius. Šorena pati išmokė lietuvių šokėjus sušokti gruzinų liaudines šokį.

„Iš pradžių maniau, kad šis dalyvavimas bus vien smagu nuotykis. Bet kuo toliau, tuo giliau klimpstu. Man čia labai patinka. Dievinu kameras, mikrofoną, sceną, žiūrovus. Aš nenoriu iš čia iškristi”, – sakė Šorena.

Pirmieji „Muzikos akademijos” dalyvių vertinimai – jau šį šeštadienį 19.05 val. per LNK.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Gediminas Malaškevičius
Savireklamos skyriaus redaktorius
LNK TV

Parašykite komentarą