Laisvalaikis

LNK „Kakadu”: Grūdas išsiskyrė su Simona, o Vudis pristato savo manekenę!

Trečiadienį „Kakadu” eteryje – ypatingas reportažas apie merginų numylėtinį, šių metų „Eurovizijos” konkurso laimėtoją Dimą Bilaną. Atlikėjas netrukus koncertuos Lietuvoje, tačiau laidos „Kakadu” žurnalistams pavyko jį pakalbinti prieš pat atvykimą į mūsų šalį. „Kakadu” žiūrovai sužinos, kiek iš tikrųjų Dimai Bilanui kainavo pasiruošimas „Eurovizijai”. Apie Rusijos estrados princą pasakos pats Maskvos muzikos grandas Josifas Kobzonas ir gražuolė ukrainietė Ani Lorak. O pats Dima Bilanas papasakos, kaip klostosi jo ir mylimosios manekenės Lenos Kuleckajos santykiai bei į kokius naujausius įsivėlė šis Rusijos dainininkas. Beje, Dima ir Lietuvoje turi savo simpatijų tarp garsių merginų. Kas jos – sužinosite laidoje „Kakadu”.

Laidos žurnalistai narplios ir painius garsių Lietuvos žmonių meilės ryšius. Pasirodo, muzikinio projekto „Kelias į žvaigždes” dalyvis Grūdas po metų draugystės išsiskyrė su savo mergina Simona. O štai dainininkas Vudis pirmą kartą viešai laidai „Kakadu” parodys naująją savo mylimąją! Manekenę! Iš užsienio!

„Kakadu” laidoje LNK žiūrovų laukia intriguojančios naujienos iš šviežiausių renginių ir karščiausi gandai bei žinios iš viso pasaulio!

„Kakadu” su Berneen ir Tomu Ališausku pirmadieniais-trečiadieniais 21.00 per LNK.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Gediminas Malaškevičius
Savireklamos skyriaus redaktorius
LNK TV

Parašykite komentarą