Laisvalaikis

LNK „Kakadu”: Cicinas neteko kraujo

Neseniai išgirdęs, jog karščiausiuose pasaulio kraštuose trūksta kraujo, Lietuvos estrados princas Rytis Cicinas kaip mat atrūko į Kauno klinikas. Čia iš garsaus dainininko venų buvo nusiurbta beveik pusė litro kraujo. „Kakadu” specialieji reporteriai iškapstė, jog tai ne pirma tokia Ryčio Cicino donorystės akcija.

Estrados princas tokį aktą atlieka beveik kas antrą mėnesį. Cicino kraują paėmę medikai, po tokių procedūrų, itin stebisi, kai dainininkas, vos nulipęs nuo medicininio krėslo, itin žvalus nuliuoksi į savo prabangų limuziną, o kiti pacientai tokiais atvejais alpsta arba svirduliuoja dėl silpnumo.

Bendraudami su Ryčiu, žurnalistai sužinojo dar daugiau. Pasirodo, būdamas paauglys, Rytis, galima sakyti, išgelbėjo savo kaimynei gyvybę. Patekusiai į avariją moteriškei labai reikėjo kraujo ir Rytis Cicinas kaip mat jį davė. O ligonė pasveiko.

Po šio įvykio jaunuolis buvo sumastęs net chirurgu tapti: slapta prisliūkinęs prie ligoninės langų, stebėdavo kaip pjaustomi ir operuojami ligoniai. Kaip žinote, Rytis chirurgu netapo, tačiau iki šiol neabejingas ligoniams.

„Kakadu” – pirmadieniais-trečiadieniais 21.00 val. per LNK

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Gediminas Malaškevičius
Savireklamos skyriaus redaktorius
LNK TV

Parašykite komentarą