Laisvalaikis

LNK „Kakadu” aiškinasi: už kiek Tarasovai parduotų dukros nuotraukas?

Paskutiniu metu saldžioji porelė – Vilius ir Violeta Tarasovai, televizorių ekranuose rodosi mažai. Po to, kai jų šeimoje atsirado mažoji Gabrielė, laiko lakstyti po vakarėlius lieka ne tiek jau ir daug. Jaunieji tėvai daugiausia laiko praleidžia būtent su ja. Vilius kaip pavyzdingas tėtis kiekvieną rytą vaikštinėja parke stumdamas vežimėlį, Violeta tuo metu daro tvarką namuose.

Savo mažosios dukrelės Tarasovai griežtai nusprendė neleisti filmuoti ir fotografuoti. Anot Viliaus mamos, kameros bei fotoaparatų blykstės – iš vaiko atima energiją. „Kakadu” laidai Vilius Tarasovas prasitarė, kad keletas leidinių Lietuvoje siūlė ne vieną tūkstantį litų už mažylės fotografijas ant žurnalo viršelio. Kaip elgsis Tarasovai toliau? Gal paseks garsios Holivudo poros Angelinos Jolie bei Brado Pito pėdomis ir parduos savo mažylio fotografijas už apvalią sumą šlamančiųjų?

„Kažkada važiavom kely ir aš svarsčiau – jeigu pasiūlytų, tarkim 50 000… Tokia suma Gabrielei mokslams, gyvenimo pradžiai gal ir nieko…” – laidai „Kakadu” sakė jaunasis tėvelis.

Ar pirko „Kakadu” galimybę nufilmuoti mažąją Gabrielę, pamatysime laidoje „Kakadu” .

„Kakadu” – pirmadieniais-trečiadieniais 21.00 val. per LNK.

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Gediminas Malaškevičius
Savireklamos skyriaus redaktorius
LNK TV

Parašykite komentarą