Laisvalaikis

Lietuvos žvaigždės šypsosi dėl kilnaus tikslo

Visą lapkričio mėnesį restoranų tinklas „McDonald‘s“ ir Linko Kleizos labdaros ir paramos fondas kviečia tinklo restoranų lankytojus prisidėti prie jau tryliktosios kasmetinės labdaros iniciatyvos „McHappy Day“. Jos metu lankytojų nuotraukos, kuriose jie įsiamžina su specialiu iniciatyvos šypsenos trafaretu, virsta parama Naujosios Vilnios bibliotekos vaikų ir jaunino dienos centrui „Mūsų nameliai“. Prie šios iniciatyvos prisideda ir žymūs šalies žmonės, kurie kviečia drauge nusišypsoti dėl kilnaus tikslo.

„Manau, kad šypsotis yra pats paprasčiausias dalykas, o jei taip galime suteikti tiek džiaugsmo sau ir kitam, tai turime tik skatinti šį elgesį – juk kiekvienas iš mūsų gali šypsotis daugiau. Artėja švenčių ir šilumos metas, tad padovanokime šią mažą smulkmeną, padovanokime savo šypseną ir nuo šypsenos sklindantį gėrį. Mokėkime suprasti, užjausti ir padėti“, – sakė prie iniciatyvos prisidėjusi dainininkė Urtė Šilagalytė.

Drauge su „McDonald‘s“ lankytojais prie kasmetinės „McHappy Day“ iniciatyvos jau prisidėjo krepšininkas Linas Kleiza, taip pat iliuzionistas Mantas Wizard, dainininkė Baiba Skurstene, Klaipėdos „Neptūno“ ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Paskutinį mėnesio savaitgalį, lapkričio 28–30 dienomis, savo šypsenomis dalinasi ir populiarios muzikos grupės „Pinup Girls“ ir merginos.

Visą savaitgalį, vykstant akcijos finalui, už kiekvieną nuotrauką, kurioje „McDonald‘s“ lankytojai įsimažins su specialia akcijos šypsena, restoranų tinklas paaukos po 10 litų Lino Kleizos labdaros ir paramos fondui. Akcijos metu surinktos lėšos bus skirtos Naujosios Vilnios bibliotekos vaikų ir jaunimo dienos centrui „Mūsų nameliai“ atnaujinti. Už surinktas lėšas planuojama atnaujinti centro grindis, perdažyti sienas bei įsigyti naujų baldų.

„Tikime, kad geri darbai prasideda nuo šypsenos, todėl šiemet pirmą kartą per visą „McHappy Day“ labdaros iniciatyvos laikotarpį kviečiame lankytojus savo šypsenomis prisidėti prie socialiai jautrių šeimų vaikų paramos. Surinktos lėšos padės sukurti jaukesnę ir šviesesnę aplinką mažiesiems ir jau ūgtelėjusiems centro lankytojams“, – sakė „McDonald‘s“ marketingo vadovas Baltijos šalyse Marius Stonkus.

Norintys prisidėti prie kasmetinės „McHappy Day“ labdaros iniciatyvos tai dar gali padaryti iki lapkričio 30 dienos nusifotografuodami su specialiu akcijos trafaretu arba paaukoti įsigydami 5 litus kainuojantį akcijos raktų pakabuką. Lapkričio 29 d. visuose „McDonald‘s“ restoranuose Lietuvoje taip pat vyks finalinė „McHappy Day“ labdaros iniciatyvos šventė, kurios metu restoranų lankytojų lauks smagios nemokamos pramogos lankytojams, ypač patiksiančios mažiesiems.

Visą lapkričio mėnesį restoranų tinklas „McDonald‘s“ ir Linas Kleiza kvietė lankytojus fotografuotis su specialiomis paramos akcijos šypsenos ir kelti nuotraukas į akcijos svetainę adresu www.mcd.lt/sypsenos. Už kiekvieną šypseną restoranų tinklas „McDonald‘s“ „Mūsų namelių“ atnaujinimui skiria po 1, o finalinį akcijos savaitgalį po 10 litų.

Parašykite komentarą