Verslas

„Lietuvos ryto“ TV parduota: vadovas lieka, valdyba keičiasi

„Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupė pardavė iki šiol jai priklaususį televizijos kanalą. 100 procentų „Lietuvos ryto“ TV akcijų įsigijo prodiuserių kompanija „Singing fish“. Pasak bendrovės advokato Vytauto Geležinio, pirkėjas sandorį finansuos savo bei skolintomis lėšomis. Šalių susitarimu sandorio vertė neatskleidžiama.
Artimiausiu metu keisis televizijos struktūra – bus suformuota valdyba, kurios nariais taps: ir toliau „Lietuvos ryto“ TV generalinio direktoriaus pareigas eisiantis Audrius Siaurusevičius, Rolandas Skaisgirys, Justinas Garliauskas, Lauras Lučiūnas bei Vytautas Geležinis.
Pasak A. Siaurusevičiaus, televizija bent jau artimiausiu metu išsaugos savo pavadinimą, išliks ir bendradarbiavimas su „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupe. Portale tv.lrytas.lt kaip ir ankščiau bus retransliuojamos televizijos kuriamos laidos.
„Planuojame mažinti rusiškos produkcijos kiekį. Buvusios vadovybės įsigytas turinys bus įvertintas ir galimai parodytas, tačiau nauji pirkimai nenumatomi“, – teigė televizijos vadovas. Pasikeitus savininkams, televizija ketina stiprinti ir žinių tarnybą bei pagrindinį dėmesį skirti kokybiškų ir objektyvių TV naujienų laidų kūrimui.
Televizija jau ėmėsi naujovių – pradėtos transliuoti Andrius Tapino kuriamos laidos „Laikykitės Ten. Pokalbiai“, skirtos profesionalaus ir gero turinio produkcijos mėgėjams. Šias laidas TV žiūrovai turi galimybę stebėti kiekvieną savaitgalį 17.00 val. ir tai yra tik pirmieji žingsniai „Laisvės TV“ kuriamų laidų retransliavime.
Prezidento inauguracijos išvakarėse „Lietuvos ryto“ TV kartu su naujienų portalu „Delfi“ žiūrovams pristatė specialią tiesioginę transliaciją – Edmundo Jakilaičio vedamą Lietuvos politikos forumą iš Nacionalinės Martyno Mažvydos bibliotekos. O jau ateinantį ketvirtadienį 21.30 val. eteryje žiūrovai išvys laidą „Dekonstrukcijos su Edmundu Jakilaičiu“. Kiekvienos laidos metu žinomas žurnalistas kartu su ekspertais dekonstruos pasaulyje skleidžiamą rusišką propagandą bei analizuos jos tikslus, skleidimo būdus ir priemones. Greitai bus pradėtas transliuoti ir populiariausias intelektualios satyros vakaro šou „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu“.
Pasak televizijos kanalo vadovo A. Siaurusevičiaus, tai yra tik pirmieji, tačiau svarbūs žingsniai kuriant „Lietuvos ryto“ TV kaip patikimą, tikslią ir objektyvią televiziją.

Parašykite komentarą