Korona virusas - Karantinas,  Verslas

Lietuvos prekybos įmonių asociacijos narių kreipimasis į pirkėjus

Gerbiami pirkėjai, 

Atsižvelgdami į susidariusią situaciją, kreipiamės į Jus norėdami patikinti, kad darome viską, jog Jums ir Jūsų šeimoms netrūktų maisto ir kitų būtiniausių produktų. 

Bendradarbiaujame su Vyriausybe ir tiekėjais, kad prekės kuo greičiau pasiektų sandėlius ir atsidurtų lentynose.  Internetinės parduotuvės taip pat dirba pilnu pajėgumu, kad kuo greičiau Jums pristatytų reikiamus produktus. Todėl prašome Jūsų supratingumo, jei dėl itin išaugusios paklausos nespėjame tuoj pat užpildyti lentynų ar pristatyti užsakymų.

Mes dėkojame visiems mūsų kolegoms parduotuvėse ir tiekimo padaliniuose, kurie dieną ir naktį dirba tam, kad Lietuvoje netrūktų maisto produktų.

Šiuo metu mums reikia Jūsų pagalbos ir abipusio bendradarbiavimo. 

Tik visi kartu, rūpindamiesi vieni kitais, galime įveikti koronaviruso (COVID-19) keliamus iššūkius mūsų visuomenei. Savo pirkėjų prašome būti atsakingais ir nepasiduoti panikos bangai apsipirkinėjant. Suprantame Jūsų susirūpinimą, tačiau perteklinis pirkimas sukelia sunkumus visai visuomenei. 

Todėl raginame Jus išlikti ramiais ir sąmoningais, protingai planuoti savo apsipirkimų grafiką, nesilankyti parduotuvėse per dažnai ar be pagrįstos priežasties.

Raginame Jus neiti į parduotuves, jei jaučiate peršalimo simptomus, laikytis rekomenduojamo (bent vieno metro atstumo) tarp pirkėjų ir darbuotojų –  ir taip apsaugoti vieni kitus ir parduotuvės personalą, kuris šiuo metu dirba padidintu pajėgumu.

Mes ir toliau imsimės visų įmanomų priemonių užtikrinti, kad maisto tiekimo grandinė veiktų  įprasta tvarka ir be sutrikimų. 

Saugokime save, savo šeimas ir aplinkinius žmones. 

UAB „Grūstė”, UAB „Palink”, UAB „Lidl Lietuva”, UAB „Maxima LT”, UAB „Rimi Lietuva” 

Pranešimą paskelbė: Paulina Širvinskaitė, Lietuvos prekybos įmonių asociacija

Parašykite komentarą