Verslas

Lietuvos paštas turi naują komunikacijos vadovę

Nuo lapkričio 3 d. valstybės valdomos įmonės Lietuvos paštas Komunikacijos departamentui pradėjo vadovauti Ugnė Bartašiūtė. Šis departamentas, kuriame iš viso dirba šeši specialistai, atsakingas už organizacijos vidinę ir išorinę komunikaciją, socialinės atsakomybės sritį, taip pat kuruoja naujų pašto ženklų kūrimą.

Iki šiol U. Bartašiūtė ėjo tarptautinės įmonių grupės „Modus Group“ komunikacijos vadovės pareigas.  Dirbdama šioje grupėje ji taip pat buvo atsakinga už dukterinės įmonės „Green Genius“, užsiimančios atsinaujinančios energetikos projektų vystymu Europoje, komunikaciją Lietuvoje ir užsienio rinkose.

„Nusprendžiau priimti iššūkį prisijungti prie Lietuvos pašto vadovų komandos, nes tai strategiškai svarbi mūsų valstybei įmonė, kuri šiuo metu sparčiai keičiasi ir atsinaujina. Tokiu laikotarpiu organizacijai ypač svarbi aiški, atvira ir sklandi vidinė bei išorinė komunikacija. Tikiu, kad mano sukaupta patirtis privačiame ir viešajame sektoriuose įmonei bus naudinga, o man darbas daugiau kaip 4 tūkstančius darbuotojų vienijančioje ir kone kiekvieną Lietuvos gyventoją pasiekiančioje organizacijoje bus galimybė toliau augti kaip savo srities profesionalei“, – sako naujoji Lietuvos pašto Komunikacijos departamento vadovė.

Anot jos, pirmuosius darbinius prioritetus naujoje pozicijoje neišvengiamai diktuoja ir pandemija, kurios metu išskirtinio dėmesio reikalauja vidinė komunikacija, verslo socialinė atsakomybė. Be to, Lietuvos pašto vaidmuo prieššventiniu laikotarpiu dėl didesnio siuntų, laiškų srauto visuomet išauga, o šiemet dėl socialinio gyvenimo apribojimų jis bus dar svarbesnis.

U. Bartašiūtė profesinę patirtį kaupė tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose. Prieš „Modus Group“ ji dirbo didžiausioje mažmeninės prekybos įmonėje „Maxima Grupė“, kur užėmė komunikacijos vadovės pareigas. Prieš tai patirties sėmėsi valstybės valdomoje energetikos įmonių grupėje „Ignitis“. Ji taip pat yra dirbusi LR prezidentūroje, stažavosi LR atstovybėje Briuselyje. U. Bartašiūtė yra Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto bakalauro ir magistro studijų absolventė.

Lietuvos paštas – didžiausia pašto paslaugas teikianti įmonė šalyje. Pastaruosius keletą metų įmonė įgyvendina strateginius pokyčius, orientuotus į šiuolaikiškų kokybiškų paslaugų klientams teikimą, motyvuojančios darbo aplinkos kūrimą, veiklos modernizavimą. Vienas iš svarbiausių paskutiniu metu įgyvendintų projektų – Lietuvos pašto logistikos centras Vilniuje, kuris leis užtikrinti išmanų siuntų skirstymą.

Pranešimą paskelbė: Monika Pivoraitė, AB Lietuvos paštas

Parašykite komentarą