Verslas

Lietuvos paštas kviečia palaikyti lietuvius Pasaulio krepšinio čempionate

„Mylėk LT“ – taip skamba naujos Lietuvos pašto kampanijos, skatinančios palaikyti lietuvių krepšininkus Pasaulio krepšinio čempionate, šūkis. Lietuvius būti patriotiškais specialiuose plakatuose kvies penkiakovininkai – savaitgalį Europos čempione tapusi Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Andrejus Zadneprovskis.

„Džiugu, kad skatinti patriotiškumą ir palaikyti mūsų krepšininkus Pasaulio krepšinio čempionate Lietuvos paštui padeda žinomi ir savo srityje Lietuvą garsinantys sportininkai – taip parodome, kad svarbiu momentu susivienyti gali visos sporto šakos, nes tikslas vienas – garsinti savo šalį. Geras pavyzdys užkrečia, nes pastebime kasmet augančio patriotiškumo ir didžiavimosi savo valstybe tendenciją: lygindami 2019 metus  su tuo pačiu laikotarpiu 2018 metais, matome, kad suvenyrų su tautine atributika pardavimai pašto skyriuose padidėjo 41 proc., o didžiausias šuolis pastebimas vėliavų kategorijoje – jų jau esame pardavę apie 10 tūkst. vienetų. Įdomu, kad itin patriotiški šiemet žemaičiai – Žemaitijoje Lietuvos vėliavų pardavimai augo beveik dvigubai, šiek tiek atsilieka didieji Lietuvos miestai – Vilnius ir Kaunas, ten atitinkamai vėliavų pardavimai padidėjo 50 proc. Ne mažiau populiarios ir mažesnių išmatavimų tekstilinės vėliavos bei prie automobilio tvirtinti skirtos vėliavėlės – jų jau esame pardavę daugiau nei 3 tūkst., tačiau šis kiekis turėtų didėti prasidėjus Pasaulio krepšinio čempionatui“, – sako Lietuvos pašto Pardavimų ir rinkodaros direktorius Norbertas Žioba.

Pasak jo, sprendimas sporto sirgaliams pasiūlyti „sirgaliaus rinkinį“, kuriame yra visa sirgaliaus „uniforma“ – marškinėliai, kepurėlė ir vandens gertuvė, pasiteisino – tokių rinkinių jau parduota daugiau nei 1000. Ne mažiau paklausios ir atskiros tautinės atributikos produkcijos kategorijos – marškinėliai, kepuraitės, skarelės, šalikai ir riešinės, taip pat – ženkliukai su tautine atributika, magnetukai ir raktų pakabukai. Iš viso jų parduota už 350 tūkst. Eur.

„Su atnaujintu  lietuviškos atributikos asortimentu esame pasiruošę visiems norintiems padėti palaikyti Lietuvos krepšinio rinktinę Pasaulio krepšinio čempionato metu – nuo rugpjūčio 15 d. visuose Lietuvos pašto skyriuose vykdysime akciją „Mylėk LT – pasiruošk krepšinio čempionatui su Lietuvos paštu!“, kurios metu visa sirgalių atributika bus 40 proc. pigesnė. Įdomi detalė: nors paplitusi nuomonė, kad didžiausi sporto sirgaliai – vyrai, mūsų duomenys rodo, kad stropiausios tautinės atributikos pirkėjos Lietuvos pašto skyriuose – moterys, todėl kviečiame visus vyrus, kurių moterys pas mus dar neapsipirko, užsukti patiems ir išsirinkti lietuvių palaikymo atributiką“, – šypsosi Lietuvos pašto Pardavimų ir rinkodaros direktorius N. Žioba.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas turi plačiausią ir tankiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą šalyje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos ir finansinio tarpininkavimo paslaugas.

Pranešimą paskelbė: Aušra Kurtkutė, AB Lietuvos paštas

Parašykite komentarą