Verslas

Lietuvos paštas darbuotojus apdraus papildomu sveikatos draudimu

Siekdamas kurti motyvuojančią darbo aplinką ir nuosekliai gerinti sąlygas darbuotojams, Lietuvos paštas nuo 2022 m. pradžios darbuotojus apdraus papildomu savanorišku sveikatos draudimu. Tam įmonė kitais metais planuoja skirti 260 tūkst. eurų. Paslaugai įsigyti paskelbtas viešas konkursas.

„Šių dienų darbuotojų poreikius atitinkančios ir motyvuojančios darbo sąlygos – tai, link ko nuosekliai einame pastaruoju metu siekdami įgyvendinti strategijos tikslus. Užtikrindami vis palankesnes darbo sąlygas, siekiame savo darbuotojams pasiūlyti daugiau pridėtinės vertės. Papildomas sveikatos draudimas – ypač svarbus žingsnis. Siūlydami šią papildomą naudą atsižvelgėme į darbuotojų išsakytą poreikį, o taip pat – pandeminę situaciją“, – teigia Organizacijos vystymo departamento vadovė Inga Rinkevičienė.

Kaip pastebi I. Rinkevičienė, tikimasi, kad papildomas sveikatos draudimas bus ne tik motyvacinė priemonė, bet ir paskatinimas darbuotojams reguliariai rūpintis savo sveikata sudarant sąlygas įmonės lėšomis gauti palankesnius pasiūlymus ambulatoriniam gydymui, pasirinkti reikalingus skiepus, įsigyti papildomų sveikatos priežiūros priemonių.

Siekis nuosekliai gerinti darbo sąlygas – viena iš prioritetinių Lietuvos pašto strategijos krypčių. Lietuvos pašte vidutinis atlyginimas šių metų pirmąjį pusmetį augo 7 proc. Bendrovė šiemet įrengdama geresnes darbo vietas darbuotojams atnaujino 12 pašto skyrių ir siuntų centrų, dar keletą planuoja atnaujinti iki šių metų galo. Taip pat įmonė nuosekliai investuoja į įmonės darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, organizuoja darbuotojams įvairias emocinės ir fizinės sveikatos gerinimo programas, visi Lietuvos pašto darbuotojai apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų.

Pranešimą paskelbė: Inga Petrauskaitė, AB Lietuvos paštas

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą