Politika ir teisė

Lietuvos, Čekijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Rumunijos ir Slovakijos Prezidentų pareiškimas

Mes, Lietuvos, Čekijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Rumunijos ir Slovakijos Prezidentai, sveikiname Maią Sandu, inauguruotą Moldovos Respublikos Prezidente.

Maiai Sandu Moldovos Respublikos piliečiai, kurie tikisi pokyčių, ambicingesnės reformų darbotvarkės, demokratijos ir glaudesnių ryšių su Europos Sąjunga, suteikė tvirtą mandatą.

Reiškiame visapusę paramą Maiai Sandu ir remiame jos pastangas sustiprinti demokratinėmis vertybėmis, pagrindinėmis laisvėmis ir teisinės valstybės principais pagrįstų reformų įgyvendinimą. Palaikome Prezidentės Maios Sandu siekį Moldovos Respublikoje sukurti veiksmingą demokratinę sistemą, kuri atspindėtų Moldovos Respublikos piliečių valią. Esame pasirengę dalytis turima reformų ir europinės integracijos patirtimi, kuri galėtų prisidėti prie Moldovos Respublikos klestėjimo ir gerovės kelyje į Europos Sąjungą.

Kartojame, kad tvirtai remiame Moldovos Respublikos nepriklausomybę, suverenumą ir teritorinį vientisumą ir Moldovos Respublikos piliečių pasirinktą europinį kelią.

Pranešimą paskelbė: Kristina Karnickaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą