Verslas

Lietuvoje veiklą pradeda Tarptautinė blakstienų priauginimo ir laminavimo asociacija

Metų pradžioje Lietuvoje įsteigta Tarptautinė blakstienų priauginimo ir laminavimo asociacija (IESA), kurios pagrindinis tikslas – siekti, kad šios srities profesionalai ne tik dirbtų pagal naujausias tendencijas, bet ir atitiktų aukštus kokybės standartus. IESA yra vienintelė asociacija Lietuvoje, galinti vertinti blakstienų priauginimo ir laminavimo trenerius tarptautiniu mastu bei suteikti akreditacijas.

„Kiekvieno meistro asmenybė, gebėjimas įsiklausyti, noras nuolat mokytis bei didelė motyvacija yra raktas į ilgalaikę, sėkmingą karjerą. Blakstienų stilistai, keliantys sau aukščiausius tikslus ir kokybės standartus, nuolat tobulinasi ir mokosi, todėl turi didelį klientų ratą. Be to, nuolat augdami – geba daryti karjerą ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniu mastu“, – komentuoja asociacijos prezidentė Ilona Čypienė.

Pasak IESA prezidentės, asociacija su nariais dirba visais svarbiausiais aspektais – organizuoja konferencijas, stovyklas, kvalifikacijos kėlimo kursus, padeda marketingo klausimais. Viena iš IESA veiklos krypčių – trenerių mokymai, akreditavimas bei asociacijos narių dalyvavimas tarptautinėse konferencijose, tiek kaip dalyviams, tiek kaip pranešėjams.

„Balandžio pabaigoje IESA dalyvavo 6-ojoje Pasaulinėje grožio konferencijoje Seule, Pietų Korėjoje. Tai – pirmasis tarptautinis asociacijos įvertinimas ir priėmimas į stipriausiųjų gretas. Lietuva iš tiesų turi labai daug stiprių specialistų, kurie gali konkuruoti pasaulyje ir skinti laurus čempionatuose. Štai, drauge su IESA į Seulą vykusi meistrė Dominyka Čebatoriūtė, susirungusi su šimtais dalyvių iš viso pasaulio, iškovojo II-ąją vietą blakstienų priauginimo rungtyje“, – pasakoja asociacijos prezidentė I. Čypienė.

IESA bendradarbiavimas su Azijos šalių grožio industrijos asociacijomis – nenutrūks. Konferencijos metu pasirašytas bendradarbiavimo memorandumas tarp IESA ir Pietų Korėjos asociacijos IEDA. Šis memorandumas suteiks galimybę blakstienų priauginimo bei laminavo meistrams iš Lietuvos ir Pietų Korėjos dalintis žiniomis, patirtimi, organizuoti bendras konferencijas ir mokymus, taip pat – dalyvauti čempionatuose.

Tarptautinė blakstienų priauginimo ir laminavimo asociacija (IESA) teikia kvalifikacinius IESA trenerio mokymus, atlieka trenerių egzaminavimą bei teikia Lash Inc trenerių akreditacijas. Siekiant kelti blakstienų priauginimo ir laminavimo profesijos prestižą ir kokybę – asociacija taip pat yra parengusi šios srities profesionalų Etikos kodeksą. Šiuo metu IESA valdybą šiuo metu sudaro Ilona Čypienė, Agnė Lumpickaitė, Angelė Juškė, Inga Misiūtė, Ugnė Sabaliauskytė ir Simona Raudonienė.

Parašykite komentarą