Politika ir teisė

Lietuvoje su darbo vizitu viešės Lenkijos premjeras M. Morawieckis

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė šį sekmadienį, gegužės 2 dieną, Vyriausybės rūmuose priims Lietuvoje viešėsiantį Lenkijos Respublikos Ministrą Pirmininką Mateuszą Morawieckį ir jo vadovaujamą delegaciją. Vėliau abu vadovai dalyvaus Vilniaus lenkų kultūros namų rekonstrukcijos (priestato statybos) naujo pastato kertinio akmens padėjimo ceremonijoje.

Tai pirmasis aukščiausio lygio vizitas Lietuvoje nuo šios Vyriausybės kadencijos pradžios ir pirmasis Lenkijos premjero vizitas šiais metais. 2020 m. gruodį Lietuvos ir Lenkijos premjerai kalbėjosi telefonu.

I. Šimonytė su M. Morawieckiu aptars dvišalius santykius ir strateginių infrastruktūros projektų įgyvendinimą, COVID-19 pandemijos valdymą, bendradarbiavimą saugumo ir gynybos srityse, situaciją Baltarusijoje ir Ukrainoje, taip pat aktualius Europos Sąjungos politikos klausimus.

Numatoma programa žiniasklaidai:

9.25 val. Oficiali Ministrų Pirmininkų I. Šimonytės ir M. Morawieckio nuotrauka priešais vėliavas šalia Žaliosios salės esančioje fojė (Vyriausybės pastatas, 2 aukšto fojė). Bus galimybė fotografuoti ir filmuoti.

10.30 val. Bendra Lietuvos ir Lenkijos premjerų spaudos konferencija (Vyriausybės spaudos centras). Bus galimybė užduoti po du klausimus kiekvienai pusei.

Žiniasklaidos atstovams, ketinantiems dalyvauti spaudos konferencijoje, privaloma registracija adresu https://epilietis.lrv.lt/formos/lietuvos-lenkijos vykdoma iki balandžio 30 d. 16 val. Patekti į Vyriausybės pastatą galės tik užsiregistravę asmenys. Neužsiregistravus galimybės patekti nebus.  Atkreipiame dėmesį, kad spaudos konferencijoje galės dalyvauti ribotas skaičius žiniasklaidos atstovų (iš Lietuvos pusės 10 atstovų). Apie registracijos patvirtinimą pranešime el. paštu. Su savimi turėkite apsaugines veido kaukes ir laikykitės visų nustatytų saugumo reikalavimų. Prašome atvykti ne mažiau kaip prieš 30 minučių iki numatomo renginio pradžios.

11.30 val. Lietuvos ir Lenkijos premjerai dalyvaus Vilniaus lenkų kultūros namų rekonstrukcijos (priestato statybos) naujo pastato kertinio akmens padėjimo ceremonijoje (Lenkų kultūros namai, Naugarduko g. 76, Vilnius). Bus galimybė fotografuoti ir filmuoti.

Pranešimą paskelbė: – -, Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą