IT naujienos

LIETUVOJE BUS PREKIAUJAMA LG K4 4G IŠMANIAISIAIS TELEFONAIS

Vilnius, 2016 vasario 2 d. — Naujųjų LG K serijos išmaniųjų telefonų K4 4G bus galima įsigyti ir Lietuvoje. Šie kompaktiški telefonai pasižymės aukštos klasės funkcionalumu ir prieinama kaina. Planuojama, kad K4 AG išmanieji telefonai pardavimo vietose kainuos apie 119 eurų. Šie telefonai Lietuvoje pasirodys vasario 2 d.

Visi K serijos telefonai yra skirti plataus vartotojų rato poreikiams patenkinti. Tikimasi, kad pirkėjai įvertins patogų dydį, neslystančią telefono nugarėlę, dėl kurios telefoną patogu laikyti rankose ir fotografavimo funkcionalumą. K4 4G modelyje yra įdiegta asmenukių blykstė, o korpuso spalvą bus galima pasirinkti iš baltos ir mėlynos.

„Mūsų naujieji K serijos telefonai buvo sukurti, remiantis principu, kad visi mobiliųjų telefonų vartotojai galėtų pasimėgauti aukštos klasės dizaino gaminiais už prieinamą kainą. Siekiame, kad pirkėjai maksimaliai galėtų išnaudoti mobiliuosius įrenginius nepaisant ribotų finansinių galimybių” – sake Juno Cho, bendrovės „LG Electronics Mobile Communications Company“ Prezidentas bei generalinis direktorius.

K4 techninės specifikacijos:*
Ekranas: 4.5 colių FWVGA
Procesorius: 1.0GHz dviejų branduolių
Kamera: galinė 5MP / priekinė 2MP
Atmintis: 1GB RAM / 8GB ROM
Baterija: 1,940mAh
Operacinė sistema: Android 5.1 Lollipop
Dydis: 131.9 x 66.7 x 8.9mm
Tinklas: LTE
Spalva: balta / mėlyna
Kita: fotografavimas rankos gestais / asmenukių blykstė

* skirtingose šalyse telefonų savybės gali skirtis.

http://www.lg.com/lt/mobiliej-telefonai/lg-K120E-k4-4g

Apie „LG Electronics Mobile Communication Company“
„LG Electronics Mobile Communication Company“ yra viena pirmaujančių pasaulio mobiliojo ryšio ir informacinių technologijų bendrovių. LG mobilieji telefonai užtikrina optimalią naudojimosi jais patirtį vartotojams visame pasaulyje, nes bendrovė siūlo pažangiausias technologijas ir  inovatyvius mobiliųjų telefonų  dizainus. LG plėtoja 4G ryšio

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą