Verslas

Lietuvių startuolis „Discontract“ pradeda veikti Kaune

Balandį aktyvią veiklą pradėjęs lietuvių startuolis „Discontract“ plečiasi į Kauną. Lengvai rasti kvalifikuotus namų priežiūros specialistus ir užsakyti jų paslaugas kauniečiai gali nuo birželio 30 dienos. Be to, tapti šios atnaujintos ir funkcionalesnės platformos naudotojais dabar gali ne tik privatūs, bet ir verslo klientai. Visą parą, septynias dienas per savaitę pradeda veikti ir nemokamas skambučių centras.

„Net ir karantino metu, bendruomenė buvo aktyvi – vieni ieškojo profesionalų, galinčių padėti išspręsti buityje kilusias problemas, kiti – papildomo uždarbio galimybės. Tad mums šis etapas suteikė laiko gilintis į bendruomenės poreikius, vystyti naujus sprendimus ir dėlioti plėtros planus. Po atėjimo į antrą didžiausią Lietuvos miestą, per šiuos metus dar labiau išplėsime savo veiklos geografiją kituose šalies miestuose ir už jos ribų“, – sako startuolio „Discontract“ vienas įkūrėjų Gediminas Jankus.

Dabar ir Kaune veikianti „Discontract” programėlė suteikia galimybę laisvai samdomiems darbuotojams pranešti apie savo paslaugas bei patogiai valdyti užsakymus, o vartotojams – itin greitai rasti pagalbą atliekant namų buities darbus – namų valymą, santechnikos, elektros ir apdailos darbus, baldų pervežimą ir kitus. Mobilioji programėlė randa paslaugų teikėjus pagal vietovę, teikiamas paslaugas ir klientų įvertinimus, perduoda užsakymus teikėjams, automatizuotai tvarko atsiskaitymus ir sąskaitas. Atsiskaitoma tik už faktiškai išdirbtą laiką, o atsiskaitymas vyksta nuo pridėtos debetinės arba kreditinės kortelės. 

Tapti „Discontract“ profesionalų bendruomenės nariais dabar gali ne tik specialistai, veikiantys su individualios veiklos pažymėjimu, bet ir turintys verslo liudijimą ar veikiantys kaip juridiniai asmenys. Plečiasi ir klientų bazė, kurią dabar sudaro privatūs ir verslo klientai, užsiregistravę „Discontract“ platformoje. Jiems, kaip ir privatiems klientams, pateikiamos automatiškai išrašytos sąskaitos už atliktas paslaugas.

Gerindami klientų patirtį, startuolio kūrėjai patobulino ir paieškos sistemą – naujoje skiltyje rodomi paslaugų teikėjai su pačiomis geriausiomis rekomendacijomis. Taip pat klientams suteikiama galimybė paprastai užsisakyti jau išbandytą paslaugos teikėją, užuot paiešką atlikus iš naujo.

„Nuo pat pradžių siekiame užsakymus ir bendravimą tarp kliento bei užsakovo padaryti greitesnį ir patikimesnį. Naujai įdiegtos galimybės spręsti buities rūpesčius padės dar lengviau. O diegdami naujoves, plėsdamiesi į Kauną, nusprendėme atnaujinti ir patį prekės ženklą, programėlės dizainą“, – teigia startuolio „Discontract“ vadovas.

Startuolio „Discontract“ vystymo darbai prasidėjo 2019 m., o 2020 m. balandį platforma pritraukė 300 tūkst. eurų investiciją iš „Koinvesticinio fondo“ ir privačių investuotojų. Į „Discontract“ taip pat investavo privatūs investuotojai Benediktas Gylys, Gvidas Drobužas, Egidijus Gaidamavičius ir Gintautas Lukauskas.

Pranešimą paskelbė: Vaiva Mockutė, UAB „INK agency“

Parašykite komentarą