Sveikata

Lietuvių odontologai prisijungė prie tarptautinio tinklo

Didžiausias Lietuvos odontologijos paslaugų tinklas „Dantų priežiūros centras“ (DPC) susijungė su pasaulio sveikatingumo ir implantologijos lyderės „Malo Clinic Health and Welness” tinklu. Nuo šiol Lietuvos įmonė vadinsis MALO CLINIC|DPC. Susijungimas atvers plačias galimybes diegti mūsų šalyje naujausias dantų gydymo bei implantavimo technologijas.

„Malo Clinic Health and Welness”, vieną stambiausių sveikos gyvensenos ir implantologijos tinklų pasaulyje, jau seniai ketino žengti į Baltijos šalis – Lietuva tapo pirmąją oficialia jų atstove regione. Šiuo metu tinklui priklauso 41 dantų priežiūros ir implantologijos filialas 14 pasaulio valstybių, tarp jų JAV, Australija, Izraelis. Dantų priežiūros centras MALO CLINIC|DPC, prisijungdamas prie tarptautinio tinklo, taip pat ketina intensyviau vystyti savo veiklą ir odontologijos paslaugas atnešti arčiau savo klientų visoje šalyje.

„Šis susijungimas yra svarbus ne tik mūsų įmonei, bet ir Lietuvos odontologijos mokslui. Su MALO CLINIC atėjimu Lietuvos pacientams taps prieinamos naujos, iki šiol dar nenaudotos dantų implantavimo ir gydymo technologijos bei metodikos. Tai kilstels bendrą dantų implantologijos lygį šalyje“, – sako MALO CLINIC|DPC vadovas Simonas Bankauskas.

Dantų implantavimas per vieną dieną, paciento dantų gydymo baimių valdymas ir redukcija jį primigdant – Lietuvoje dar nedaugeliui žinomos odontologijos naujovės, plačiai taikomos MALO CLINIC padaliniuose ir Lietuvoje, ir kitose valstybėse.

„Atėjimas į Lietuvos rinką – nuoseklus ir svarbus mūsų plėtros strategijos žingsnis. „Dantų priežiūros centras” yra puikūs profesionalai ir aš esu įsitikinęs, kad MALO CLINIC | DPC ir toliau sieks geriausių rezultatų savo darbe“, – teigia MALO CLINIC prezidentas Paulo Malo.

Pasak. S. Bankausko, nemažėjanti konkurencija verčia nuolat tobulėti ir kelti kvalifikaciją Lietuvoje ir užsienyje, vykdant aktyvius mokymus visiems naujiems gydytojams. Anot jo, MALO CLINIC | DPC kiekvienas darbuotojas yra tam tikros srities specialistas: gydo dantų šaknų kanalus, plombuoja dantis, implantuoja ir t.t. Tokia taktika leidžia įmonei pagerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Odontologijos ir implantologijos paslaugų tinklas „Dantų priežiūros centras” mūsų šalyje per šešis veiklos metus įkūrė 7 filialus įvairiuose Lietuvos mietuose, o kitais metais kartu su MALO CLINIC ketina atidaryti dar keletą. Tai Lietuvoje iki šiol neregėto masto iš įmonės lėšų vykdoma odontologijos paslaugų plėtra. Vystant įmonės veiklą iki šiol sukurta virš 100 darbo vietų, o per artimiausius metus įmonei toliau plečiantis Lietuvoje ir užsienyje bus įdarbinta dar ne viena dešimtis aukščiausios klasės medicinos ir odontologijos sričių specialistų.
Anot S. Bankausko, MALOCLINIC|DPC sėkmę lemia iš esmės aiškūs ir paprasti dalykai: ypatingas dėmesys pacientui bei teikiamų paslaugų kokybei. Klientai netrunka tai įvertinti ir, prireikus, sugrįžta vėl.

Nuotr:
MALO CLINIC prezidentas Paulo Malo ir MALO CLINIC | DPC vadovas Simonas Bankauskas

Daugiau informacijos:
Irena Stankevičiūtė , rinkodaros vadovė
El.p. konsultacija@maloclinic.lt
Mob. +370 640 25 165
www.maloclinic.lt

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą