Sportas

Lietuviams – galimybė tapti Pasaulio futbolo čempionato istorijos dalimi

Birželį Brazilijoje vyksiančio Pasaulio futbolo čempionato dalimi gali tapti ir lietuviai. Atidarymo ceremonijos metu San Paulo arenoje bus išskleista vėliava, sudaryta iš viso pasaulio futbolo aistruolių atsiųstų nuotraukų.

Vėliavos idėjos autorius – brazilų menininkas Speto, ją įgyvendina „Coca-Cola“.

Pasak „Coca-Cola“ rinkodaros vadovės Baltijos šalims Ievos Matulaitienės, šiuo projektu siekiama, kad Pasaulio futbolo čempionatas taptų prieinamas visiems: „Pasaulio futbolo čempionatas yra ne vien geriausių rinktinių varžybos, bet ir didžiulė futbolo šventė, kuri persikelia už stadionų ribų. Laukdami rungtynių, stebėdami jas stadionuose, miesto aikštėse ar namuose žmonės patiria puikių emocijų ir bendrumo jausmą. Unikali galimybė įsiamžinti šioje vėliavoje, kiekvienam iš mūsų leis dar asmeniškiau įsitraukti į šios futbolo fiestos aistras.“

Pateikti savo nuotraukas sirgaliai gali „Coca-Cola“ „Facebook“, „Twitter“ bei „Instagram“ profiliuose pažymėdami jas „#intheflagLT“ iki gegužės 10 d.

„Nuotraukoms specialių reikalavimų nėra. Svarbiausia, kad jos būtų originalios. Reikėtų atsižvelgti į vieną techninį niuansą – vėliava atrodys kaip milžiniška mozaika, todėl reikėtų kelti kvadrato formos nuotraukas, kitu atveju bus automatiškai apkarpytos“, – pagrindinius reikalavimus sirgalių nuotraukoms vardija I. Matulaitienė.

Vėliava bus pagaminta iš nailono, nuotraukos joje bus spausdinamos skaitmeniniu būdu. Vėliavos ilgis sieks 67 metrus, plotis – 45.

Daugiau informacijos galima rasti: http://fwc2014.coke.lt/

Apie „The Coca-Cola Company“

„The Coca-Cola Company“ yra didžiausia pasaulyje gėrimų kompanija, siūlanti vartotojams daugiau nei 500 gazuotų ir negazuotų gėrimų rūšių. Vedinas brangiausio pasaulyje prekės ženklo „Coca-Cola“, kompanijos asortimentas susideda iš 15 milijardų dolerių vertės prekės ženklų, tarp kurių: „Coca-Cola Light“, „Fanta“, „Sprite“, „Coca-Cola Zero“, „GLACEAU VITAMINWATER“, „Powerade“, „Minute Maid“, „Simply“, „Georgia“ ir „Del Valle“. „The Coca-Cola Company“ yra pasaulyje pirmaujantis gazuotų gėrimų, paruoštos gerti kavos, sulčių ir sulčių gėrimų tiekėjas. Didžiausios pasaulyje gėrimų platinimo sistemos dėka daugiau nei 200 šalių vartotojai gali mėgautis kompanijos gėrimais – kasdien parduodama 1,8 milijardų porcijų.

Daugiau informacijos:
Ieva Mejerytė
Mob.: +370 685 45549
El. p.: ieva@gravitas.lt

Parašykite komentarą